Dajmy kres bezprawiu w sądach i prokuraturach
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Dajmy kres bezprawiu w sądach i prokuraturach
|
Gość |
#12013-12-16 10:11Najwyższy czas skonczyć z bezprawiem i brakiem odpowiedzialności funkcjonariuszy publicznych za złe wyroki i decyzje, jak i za brak jakichkolwiek decyzji. Obywatele maja prawo do uzyskania decyzji (pozytywnej lub negatywnej). |
|
| |
|
Gość |
#22013-12-16 10:22Popieram walkę z mafią sędziowsko - prokuratorską. Sam stałem się ofiarą przestępców w togach - skutek bezdomność!!!!! Walczę nadal i mam nadzieję, że jakiś sukces osiągnę. BĄDŹMY RAZEM !!!!! |
|
| |
|
Gość |
#32013-12-16 10:55W jedności siła. |
|
| |
|
Gość |
#42013-12-16 14:12Dać petycję BEZprawnikowi czy politykowi, to to samo co wręczyć psychicznie choremu w szpitalu - taka sama reakcja... |
|
| |
|
Arkadiusz Stanisław Kot |
#5 Przyjdzie jeszcze taki czas2013-12-16 15:13Gdy będziemy stać biernie czeka Nas jeszcze większy zamordyzm. Niech pamiętają, że w życiu nie ma, niezapłaconych rachunków. Przyjdzie jeszcze taki czas, gdy moi oprawcy je zapłacą i to bez mego udziału. |
|
| |
|
Gość |
#62013-12-16 21:28Prawo i sprawiedliwość, choć już zapomniane , jest bardzo potrzebne w naszym kraju! Bez sprawiedliwych sądów i prokuratur nie mamy szans na lepsze życie. |
|
| |
|
Gość |
#72013-12-16 22:47Wszyscy razem dla sprawiedliwej sprawiedliwości.... |
|
| |
|
mac Gość |
#82013-12-17 05:5120 lat prokuratura z sądami mordowała moją rodzinę, żeby po 20 latach stwierdzić w II instancji, że trzeba wszystko zacząć od początku. Rozbicie rodziny i wpływ na rodzinę jest nie do opisania. Straty pod każdym względem nie do odrobienia. |
|
| |
|
Gość |
#92013-12-17 08:16Żądam wobec mnie i podmiotu prawa gospodarczego, który założyłam wraz z 15 osobami (bez pomocy 3 pracowników UJ, służb publicznych GMK i MPiPS oraz Sądu Okręgowego w Krakowie i Prokuratury krakowskiej) OCHRONY prawem RP gwarantowanej; potwierdzam, iż: (...) "powołuje się na zagwarantowaną w Konstytucji przyrodzoną i niezbywalną godność człowieka i obywatela, będącą źródłem wolności i praw, które władze publiczne mają obowiązek szanować i chronić" (...) |
|
| |
|
Gość |
#102013-12-17 17:36Bardzo dobra akcja!!!oby się dało coś zmienić w tym kraju,który niestety nie bardzo nami obywatelami nie bardzo się przejmuje. |
|
| |
|
Gość |
#112013-12-17 17:58Sady Polskie sa tak skorumpowane,ze Ob.Polski nie ma zadnych praw.W Polsce,kto tylko nie jest skorumpowany jest przegrany.Najwyzszy czas aby prawo zmienic. |
|
| |
|
aga |
#12 Re:2013-12-17 19:58Prokuratorzy,sądy i całe to tałatajstwo w urzędach,mają to gdzieś czy wydana przez nich decyzja jest zgodna z prawem i powszechnie panującymi normami czy tez nie ,bo nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności osobiście.Jezeli kolejna instancja uzna że pierwsza bądź druga popełniła błąd,to i tak te poprzednie nic sobie z tego nie robią,bo przeciez one uszczerbku żadnego nie poniosą.Zapłaci np depresją,rozpadem rodziny zwykły "kowalski" itp zdrowotnymi ,bądź finansowymi ,a w razie uznania prawa do odszkodowania całe społeczeństwo.Wiec po co rzetelnie rozpatrzeć daną sprawe skoro,robi sie na sztuke i dla zbycia "delikwenta".Ten KRAJ jest coraz bardziej chory,a prawo tylko dla uprzywijowanych. |
|
| |
|
Gość |
#132013-12-18 15:08co tu dużo mówić tak czy siak czy ta petycja czy nie ta to i tak dni tej kliki są policzone. Naród jest na granicy. |
|
| |
|
Gość |
#142013-12-20 20:42Konieczność..... http://barwybezprawia.pl/ |
|
| |
|
niki4 |
#152013-12-20 21:48Mysle, ze nadszedl juz czas upomniec sie o swoja godnosc i zarzadac sprawiedliwosci. |
|
| |
|
Gość |
#162013-12-22 17:36Petycja słuszna świetnie zredagowana Zeby tylko udało się wreszcie wywalczyć to o co nam chodzi Tak być dłużej nie może Wszystko mają w brudnych łapach ale sądy to już totalne bezprawie |
|
| |
|
Gość |
#172013-12-25 21:04Postaram się powiadomić o petycji jak najwięcej osób i oby oby zadziałała, jak w temacie, Wielkie dzięki dla autora petycji. |
|
| |
|
Gość |
#182013-12-27 11:39nie wierzę w cuda ale się przyłaczam |
|
| |
|
maxiu |
#19 prawy2013-12-31 11:01trzeba walczyć z nimi jak ten facet na barwach bezprawia http://barwybezprawia.pl/2013/12/28/twarde-dowody-matactw-procesowych-obecnosc-obserwatorow-i-wlaczona-kamera-powodem-ucieczki-z-sali-rozpraw-skladu-orzekajacego-togowych-szubrawcow/ |
|
| |
|
Gość |
#202014-01-10 08:16SUPER CURIOZUM >>> *** W MAJU 2013 ROKU sędzia *** Andrzeja SEREMET Prokurator Generalny - stwierdził publicznie do mikrofonu >>cyt.:” …że jak dojdzie do skazania niewinnego, to ani prokurator ani sędzia nie jest winien. Winne są procedury dzięki którym nie działa ani prawo ani Konstytucja...” > SEREMET zdaje się zaprzeczać idei państwa prawa ... SEREMET ... a do szkoły to TY chodził ?! ... NIE znajomość prawa .... nie ZWALNIA od ODPOWIEDZIALNOŚCI ... NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA szkodzi ... Panie SEREMET sprawdź Pan co Pan Masz pod DELEM .. bo logiki rozumowania tam brakuje ... ponad wszelką wątpliwość .. amen *** Pani Tereso ! Rzecznik Dyscyplinarny ? to znaczy KTO ? ... Antonina SUWAŁA ta prokuratorska bźdźągła ?! ONA wała zrobi z każdego nawet ze swego pryncypała ... SEREMETA .... patrz : sprawa Cezariusza STARCZEWSKIEGO z Czaplinka pobitego na stacji CPN, obrażenia ciała włącznie z urazem mózgu ... powyżej 10 dni ... na 3 dzień bandyci w policyjnych mundurach z Drawska Pomorskiego umorzyli postępowanie ... z pomocą HOŁOTY Sadowskiego - Herszt prokuratorskich awanturników w Drawsku ... perpetum mobile togowo-policyjnej HOŁOTY ... |
|
| |
|
Gość |
#212014-01-10 12:22I cisza, ciemność wszędzie ciemność widzę ciemność! Dziwny jest ten kraj. |
|
| |
|
Gość |
#222014-01-19 19:32popieram |
|
| |
|
Gość |
#232014-01-20 17:25Jest bezspornym art. 2 Konstytucji RP jako jej fundament jest martwy. Żyjemy w państwie bezprawia ! |
|
| |
|
Gość |
#242014-01-21 05:19*** P. ZAREMBA ... "NIE chce a jednak musi" ... i co dalej ??? ułan, szbelka i czołgi ?! Czyli ciąg dalszy BEŁKOTU doradcy prezydentów USA ... judasza BRZEZIŃSKIEGO !! ... z pchodzenia rzekomo POLAKA ?! reżysera amerykańskich zawszonych interesów ... *** Rodacy !! WSZYSTKO to, CO się ŻLE RODZI ... ma ZAWSZE swój EPILOG ... POLSKA ze względu na SWOJE geopolityczne położenie ...." czołgała się" pod różnymi "BALDACHIMAMI" ( w tym i KOŚCIOŁA) przez LATA ... w "UN IKACH" ... poczynając ... co najmniej od czasu "CUDU nad Wisła" (mity i legendy o Józefie Piłsudskim). Wszyscy wokół "ROBILI" interesy na POLSCE jak na" burej suce" ... wrzód, który "PUCHNIE" i jego opóźniana RESEKCJA NIE wystarczy ... OGROM ZŁA, degeneracja władzy i jej firerów ... SYSTEMU państwowości i POLITYCZNEJ "patriotycznej H I PO K R Y Z J I" - > sprzecznej z logika rozumowania, sprowadzenie władzy do roli "NIEpospolitego" kryminalnego złodziejstwa i NAIZSTOWSKIEGO mordowania ludz (w tym* MORD RYTUALNY)*** jest sprzeczne ... nawet w KONFRONTACJI do treści i logiki wynikającej z CHRZEŚCIJAŃSKICH >> 10 PRZYKAZAŃ ... podobno POLACY to NARÓD najbardziej oddany BOGU ...(ale *NIE "W Y B R A N Y" ) KAŻDY Polak nosi w swoim SERCU BOGA ... Czy to PRAWDA ?! ... fizjologia podpowiada ... TEN wrzód pęknie ! ... *Dzięki Jaruzelskiemu i jego wspólnikom ... wrzód NIE pękł ... Quo vadis ? |
|
| |
|
marek777 |
#25 Re:2014-01-21 05:33Jeszcze POLSKA NIE zginęła .... Czas na CUD >>> Pora POLAKU !!! C-zas U-nieść D-0upę ... KONIEC dla gadulstwa ! do roboty ... rozgonić zgraję partyjnych ślizgaczy (czerwonych,zielonych, niebieskich i INNYCH kolorów), NIEROBÓW, warchołó, oszustów .... z SEJMU , rządu, od prezydenta , SENATU ... z prokuratury i sadu, policji Służby zdrowia .... do skansenu razem z PRL-owskimi talentami ! na czele z "Bolkiem" vel Walesa & Kwaśniewski ... POlaku pora na CUD ... TUSK-a & KOMOROWSKA na drzewo ... BANANY prostować ... gruszki rozną na wierzbie odmiana WAMPIR "TUSK" ... za 20 LAT Polacy będą bogaci .... od 1989r "BOLEK" niszczył ... i budował II Japonię ... TUSKA zasadził powyborczą wierzbę odmiany "zielona wyspa" bardzo skutecznie z Rostowska Vincentą ... opierd ... państwową skarbonkę ... teraz "WAMPIR" - cwaniak z osiedlowego stragana *** zaszczepił gruszkę odmiany : "za 20 LAT będziemy bogaci" RODACY !!! roz[poczłą sie kolejny ETAPm tańca polskiego CHOCHOŁA ... w rytmie szlejacej EPIDEMII syfilisu schizofrenii paranoidalnej ... POLAKU Pora na CUD ... róbmy swoje ... |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.