Kochaj zwierzęta!
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Kochaj zwierzęta!
Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)
2016-08-25 11:38- Date of removal: 2016-08-25
- Powód usunięcia:
|
Gość |
#22016-08-25 12:19obowiązkowo podpisane |
|
| |
|
Gość |
#32016-08-25 13:07Pomagam ratować i leczyć zwierzęta.Wyprowadzam pieski w schronisku mam dom tymczasowy dla kotków, biorę udział w rożnych akcjach prozwierzęcych |
|
| |
|
Gość |
#42016-08-25 13:53Mam dość okrucieństwa wobec zwierząt. Mam nadzieję że mój podpis, chodź w małym stopniu, przyczyni się do tego aby Państwo Polskie skuteczniej walczyło z oprawcami zwierząt. |
|
| |
|
Gość |
#52016-08-25 17:41Ponieważ sama wychowałam i posiadam dwa psy, wiem że czują ból, radość, smutek. Jeśli ktoś decyduje się na posiadanie zwierzęcia to jest za nie odpowiedzialny - ma zagwarantować mu warunki do godnego życia ale także przynajmniej szacunek. |
|
| |
|
Gość |
#62016-08-25 19:50Podpisałem, ponieważ uważam, że zwierzę nie jest rzeczą ale istotą posiadającą uczucia - w przeciwieństwie do wielu ludzi. W moim domu są zwierzęta poszkodowane niegdyś przez innych ludzi. Nie zgadzam się na bezkarne znęcanie się i wykorzystywanie zwierząt. |
|
| |
|
Gość |
#72016-08-25 19:57Jestem jak najbardziej za ujawnianiem danych osobowych oraz zdjęć każdego z dręczycieli, sadysty i potwora !! BASTA !!!To się MUSI SKOŃCZYĆ !!!! |
|
| |
|
Gość |
#82016-08-25 20:21Mam dość beztwialstwa wobec zwierząt. Nie zgadzam się na zamykanie oczu. Nie można być obojętnym na okrucieństwo. |
|
| |
|
Gość |
#92016-08-25 20:36Może do tępogłowych włodarzy naszego kraju wreszcie dotrze, że chodzenie do kościółka, bozia na ustach i nazywanie się katolikiem niesie ze sobą pewne konsekwencje...nie tylko na pokaz. Między innymi trzeba pomagać bliźnim, słabyszm i braciom mniejszym - zwierzętom!!! Nie tylko kasa kasa władza kasa się liczy!!! |
|
| |
|
Gość |
#102016-08-25 20:39Mam dosyć gnojków, którzy znęcają się nie tylko nad psami i kotami, ale także nad wszystkimi zwierzętami. |
|
| |
|
Gość |
#112016-08-25 20:47bo mam dosc okrucieństwa wobec zwierząt |
|
| |
|
Gość |
#122016-08-25 21:12Tak trzeba to zrobic. Ostracyzm i publiczne napietnowanie. |
|
| |
|
Gość |
#132016-08-25 21:37Od zawsze temat okrucieństwa wobec dzieci i zwierząt jako istot słabszych ,nie mogących się bronić spędzał mi sen z powiek.Uważam, że nie powinno być żadnej ochrony wizerunku tych, którzy dopuścili sie okrutnych czynów wobec istot słabszych,aby byli napiętnowani publicznie za to co zrobili ,prewencyjnie dla innych. |
|
| |
|
Gość |
#142016-08-26 02:09empatia jest bardzo wazna...w dzisiejszych czasach, gdzie walka o pieniadz nabrala tak waznego obrotu,.. ludzie zapominaja co to milosc i szacunek wobec innej zyjacej , czujacej istoty...... |
|
| |
|
Gość |
#152016-08-26 04:55Bo zwierzęta mają takie same prawa jak człowiek. Mam psa i królika. Są traktowane jak członkowie rodziny. |
|
| |
|
Gość |
#162016-08-26 05:58Bo nie mogę patrzeć na to bestwialstwo....człowiek robi tyle zła ludziom,zwierzętom, środowisku ,ze powinien zniknąć z powierzchni ziemi... |
|
| |
|
Gość |
#172016-08-26 06:14Kocham zwierzęta i uważam że bestialstwo wobec bezbronnych zwierząt powinno być ścigane i karane , a kary powinny być wysokie !! |
|
| |
|
Gość |
#182016-08-26 07:37Publikacja wizerunku i imienia i nazwiska nie tylko jest forma kary dla zwyrodnialców. Jeśli będziemy podawać te informacje do wiadomosci publicznej, byc może uratuje to jeszcze kilka zwierzęcych istnień. Sam zakaz posiadania zwierzat jest niewystarczajacy. Jeśli ktoś bedzie chciał oddać zwierzę, bedzie mógł zweryfikować, czy dana osoba nie figuruje na liscie zwyrodnialców. Inną kwestią jest, że wielu morderców zaczynało swoją niechlubna karierę od męczenia zwierząt. Ludzie mają prawo wiedzieć, kto jest zagrożeniem. |
|
| |
|
Gość |
#192016-08-26 08:02Jestem za ochroną zwierząt w pełni tego słowa znaczeniu. Dość znęcania się nad tymi, których sami oswoilismy. Muszą być wysokie kary dla oprawców. |
|
| |
|
Gość |
#202016-08-26 08:21Ludzkie bestie trzeba piętnować !!! Niech każdy widzi jak wygląda i jak się nazywa taki kat !!! |
|
| |
|
Gość |
#212016-08-26 08:28Zwyrodnialców trzeba tępic!!! Zwierzeta to nasze przyjaciele dosc kkrucieństwa wobec nich!!! |
|
| |
|
Gość |
#222016-08-26 08:37kar nie ma , zwyrodnialcy robią co chcą , z dnia na dzień jest gorzej , Rząd niech coś zrobi , ludzie i zwierzęta czują się zagrożeni |
|
| |
|
Gość |
#232016-08-26 09:04..nigdy nie zgodzę się na bestialstwo |
|
| |
|
Gość |
#242016-08-26 09:10Podpisałam bo ostatnio mam wrażenie że wypadków znęcania nad zwierzętami przybywa niestety jest to spowodowane zbyt niskimi karami lub brakiem kary a za taką uwazam karę w zawieszeniu oprawca powinien być świadomym otrzymania np.bardzo wysokiej kary pinieznej a w przypadku pozbawienia wolności obowiązku pracy na rzecz schronisk i utrzymania siebie i oczywiście jestem za publikowanie pełnego wizerunku oprawcy oni też muszą się czegoś lub kogoś bać.... |
|
| |
|
Gość |
#252016-08-26 10:06Podpisalam dlatego gdyż kocham zwierzęta i domagam się. traktowania ich z szacunkiem i surowych kar dla tych którzy bestialsko znecaja się nad nimi. |
|
| |
|
Czy jest jakaś rzecz, którą pragniesz zmienić?
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Petycja w obronie książki "Garbate nosy. Kulisy judaizacji"
649 podpisów
649 Podpisy / 24 godzin
23 Jun 2026
w sprawie ochrony przydrożnych alei drzew na odcinku Reszel – Jeziorany – Dobre Miasto – Miłakowo
18 698 podpisów
236 Podpisy / 24 godzin
19 Apr 2026
Hala Jaworowa w Beskidzie Śląskim zasługuje na ochronę, nie zabudowę.
3 636 podpisów
233 Podpisy / 24 godzin
17 Jun 2026
NIE DLA transportu zwłok STEFANA BANDERY przez terytorium Polski!
3 261 podpisów
169 Podpisy / 24 godzin
2 Jun 2026
Petycja obywatelska o natychmiastowe wstrzymanie prac nad projektem UD207 (LEX SZARLATAN) oraz powołanie Okrągłego Stołu Medycyny Zintegrowanej
7 715 podpisów
125 Podpisy / 24 godzin
23 May 2026
W trosce o zdrowie i efektywność: Wniosek o poprawę wentylacji w salach audytoryjnych Akademii Ateneum w Gdańsku
101 podpisów
101 Podpisy / 24 godzin
23 Jun 2026
Mały Rynek to nie tylko mapa i stoiska. To ludzie, rękodzieło i rzemiosło
240 podpisów
94 Podpisy / 24 godzin
21 Jun 2026
PETYCJA MIESZKAŃCÓW W SPRAWIE UTWORZENIA OGÓLNODOSTĘPNEGO TERENU ZIELONEGO W STARYM MIRKOWIE
78 podpisów
78 Podpisy / 24 godzin
24 Jun 2026
Zostawcie ogródki! Petycja przeciwko likwidacji wyposażenia ogródków gastronomicznych
997 podpisów
63 Podpisy / 24 godzin
14 Apr 2026
w sprawie utrzymania przystanku „Kiełpino Centrum” na trasie zastępczej komunikacji oraz uwzględnienia przystanku "Kiełpino Kartuskie" w planowaniu przyszłych połączeń kolejowych.
1 829 podpisów
57 Podpisy / 24 godzin
3 Jun 2026
Przywróćmy wydłużoną ważność biletów MPK Łódź podczas remontów
665 podpisów
54 Podpisy / 24 godzin
13 Jun 2026
Petycja o poprawę warunków pracy i zmianę stawek wynagrodzenia dla egzaminatorów maturalnych
582 podpisów
47 Podpisy / 24 godzin
7 Jun 2026
Petycja w sprawie ustanowienia moratorium na wycinkę lasów wokół aglomeracji warszawskiej do czasu nadania im statusu lasów społecznych.
383 podpisów
28 Podpisy / 24 godzin
15 Jun 2026
STOP NIEKORZYSTNYM ZMIANOM DOTYCZĄCYM NAJMU MIESZKAŃ KOMUNALNYCH
1 475 podpisów
28 Podpisy / 24 godzin
22 Mar 2026
Petycja w sprawie zaprzestania stałego eksponowania flagi Ukrainy oraz przywrócenia flagi Miasta Gdańska na budynku Urzędu Miejskiego w Gdańsku.
925 podpisów
28 Podpisy / 24 godzin
5 Feb 2026
PETYCJA w sprawie sprzeciwu wobec projektowanej drogi przez kompleks leśny (od ul. Długiej w Michałowie-Reginowie do ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wieliszewie)
26 podpisów
25 Podpisy / 24 godzin
22 Jun 2026
Petycjeonline.com
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.