NIE dla likwidacji połączenia kolejowego Wrocław-Berlin
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji NIE dla likwidacji połączenia kolejowego Wrocław-Berlin
|
Gość |
#12014-12-04 16:02Jak będzie normalna cena biletu to jestem za |
|
| |
|
Gość |
#32014-12-05 23:39petycja dobra, pkp i db do dupy - poki co :) |
|
| |
|
Gość |
#42014-12-07 11:44Bardzo dobry pomysł! To połączenie jest bardzo ważne! |
|
| |
|
Łużyczanin |
#5 Re:2014-12-07 12:40Dokładnie, bariera to drogi bilet, powinien być taryfy TLK albo InterRegio. Wtedy więcej osób korzystałoby z tego połączenia. |
|
| |
|
Gość |
#62014-12-12 12:13Taniej jest, jak się bilet kupuje w DB. O wiele. Polacy bogatsi są?
Skoool |
|
| |
|
Gość |
#72014-12-12 17:39Znika połączenie istniejące ponad 170 lat i łączące Śląsk z Berlinem - Przypominam o istnieniu "Latającego Ślązaka". A brak połączenia Kraków-Katowice-Opole-Wrocław - Berlin w Europie musi budzić zdumienie. A pamiętam wypowiedzi tuzów kolejnictwa, ze w grudniu 2014 ten pociąg ma wrócić a to dzięki protezie koniecpolskiej. Rozczarowanie, zdumienie, zniechęcenie, ech.... |
|
| |
|
Gość |
#8 Re:2014-12-12 18:47#7: - Mysle, ze wywalczy sie jakies polaczenie. Licze na Szczyt Partnerstwa Odra, ktory ma odbyc sie w marcu. Wladze regionu powinny walczyc o Inter City, a nie o polaczenie lokalne. Ale na razie i to jest odlegla sprawa.
|
|
| |
|
Gość |
#92014-12-12 18:58Ten pociąg powinien, jak przez wiele, wiele lat, startować jako "Wawel" z Krakowa! |
|
| |
|
aa |
#10 także Drezno2015-03-02 08:15Słyszałam, że walka w sprawie obu pociagów, także do Drezna ma być połączona. Jestem za pociągiem do Berlina. I jeszcze bardziej za tym do Drezna. W tym drugim obowiązywała korzystna oferta biletowa na weekend. Pociąg po obu stronach granicy był pełny, co z tego, że nie wszyscy tę granicę przekraczają. Tu chodzi o coś więcej niż pociąg. Także budowanie przyjaźni między narodami, między którymi, mimo, że są sąsiadami, funkcjonuje tak dużo złych stereotypów. Niech politycy nie zamykają nam drogi do Europy |
|
| |
|
Gość |
#112015-04-15 19:52ja bym wolala az do opola ale nie przez dresno ... trwalo troszke za dlugo ....
|
|
| |
|
Gość |
#122015-05-31 09:56Dziekuję wszystkim za udział w tym proteście. Połączyliśmy działania z grupą starającą się o przywrócenie połączenia Wrocław-Drezno. Petycja zostanie wysłana do wszystkich wskazanych instytucji. Wroclaw 31.05.2015
|
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.