Petycja w sprawie wybudowania 4 Torów! Pomorskie/Wielkopolskie/Świętokrzyskie/Mazowieckie.
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja w sprawie wybudowania 4 Torów! Pomorskie/Wielkopolskie/Świętokrzyskie/Mazowieckie.
|
Gość |
#12015-01-24 20:06Tak trzymaj! :) |
|
| |
|
Gość |
#22015-01-24 22:06robcie ten tor najlepiej niedaleko mnie :D |
|
| |
|
Gość |
#32015-01-24 22:08Gdziekolwiek by nie był, potrzeba przynajmniej kilka takich torów w polsce. |
|
| |
|
Gość |
#42015-01-24 22:20Petycja jak najbardziej słuszna. Dziękuje Ci "osobo" która rozpoczęłaś ten temat który do niedawna był tematem tabu. Jesli o mnie chodzi zrobię co w mojej mocy i rozreklamują to wśród moich. Pozdrawiam Mariusz! |
|
| |
|
Gość |
#52015-01-24 22:47Bardzo dobra inicjatywa pozwólcie się ludzią bawić a unikniecie wypadków itp |
|
| |
|
Gość |
#62015-01-25 14:47Bardzo dobry pomysł |
|
| |
|
Gość |
#72015-01-25 14:54szanse są niewielkie, ale niech urzędnicy chociaż zauważą problem, u mnie w mieście burmistrz powiedział że nie ma na to środków :) |
|
| |
|
Gość |
#82015-01-25 17:27popieram w 101% !!! |
|
| |
|
Gość |
#92015-01-25 18:41Suuper pomysł !!!! |
|
| |
|
Gość |
#102015-01-25 18:59Podpisywać ! |
|
| |
|
Gość |
#112015-01-25 21:13Powodzenia!! :) |
|
| |
|
Gość |
#122015-01-25 22:51mam nadzieje że się uda bo torów brakuje |
|
| |
|
Gość |
#132015-01-26 09:363 razy na Tak!!! Dziękujemy! :) |
|
| |
|
Tajemniczy |
#142015-01-26 10:25Pomysł świetny :), lepiej wybudować taki tor niż kolejny stadion :). |
|
| |
|
sage |
#152015-01-26 12:34160 miliardów ma się zwrócić po 30 miesiącach? to wychodzi prawie 180 milionów DZIENNIE... powodzenia bałwany |
|
| |
|
qdlaty |
#162015-01-27 00:33i co z tego że z dala od terenów zamieszkałych jak zaraz jakiś mocher będzie tam miał swoje osiedle |
|
| |
|
jaś |
#17 Lublin może przetrze szlaki2015-01-27 22:49tu już zawiązała się grupa fanów i może uda się coś wywalczyć. |
|
| |
|
Adix |
#18 Re:2015-01-28 14:02Petycja jest słuszna, ale znając Polskę zostanie zamknięty jak kilka innych obiektów w Polsce |
|
| |
|
krzysiek |
#19 Budowa toru wyścigowego.2015-01-31 21:39Dobry pomysł , tak trzymać . |
|
| |
|
Gość |
#202015-02-01 20:20Oby przeszło . |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.