PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE


Gość

/ #8

2014-01-25 18:39

cyt: ....„Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem, którzy zamieniają ciemność w światłość, a światłość w ciemność, zamieniają gorycz w słodycz, a słodycz w gorycz. ” Iz. 5:20
No dobra. Już wiadomo co nas/Was czeka. Co ma z tym wspólnego Tusk? Czy ten tytuł felietonu miał tylko za zadanie ściągnąć jak największą liczbę czytelników i prowokować do dyskusji? Nie! Uważam, że Polacy (mam na myśli Polskich ojców, Polskich dzieci) – piszę to sam będąc ojcem, nie pozwolą na to. Wiem doskonale z autopsji, że ojciec, którego dziecko cierpi jest wtedy groźniejszy od pięciu zawodników MMA razem wziętych i bez względu na warunki fizyczne staje się jednoosobową watahą niezniszczalnych maszyn do zabijania. W moim przekonaniu Polaka można okraść, obrazić, zubożyć i zniszczyć jego życie tak jak to robi w tej chwili Pan Tusk, ale w momencie gdy któryś z przywódców jakiejkolwiek partii w Polsce napomknie lub choćby piśnie o tym, że te przepisy zostaną wprowadzone to sam z radością zasilę skład tej wielotysięcznej armii wściekłych Polskich ojców, a ponieważ znam kilku, którzy z pewnością do niej dołączą, stąd jestem pewien, że w tym samym dniu jeszcze Tusk zawisłby na Rynku wraz ze swoimi wspólnikami. Na nieszczęście Platformianych ludzików nie pomogą tu nawet ustawy o „bratniej pomocy” wojowników z innych Państw. Dla Polskiego ojca zginąć w obronie swojego dziecka to żaden problem i wyrzeczenie – to jak zwykła czynność dnia codziennego, a zabić w obronie własnego dziecka to jak splunąć, czego dowodem jest choćby nasza historia. Jednak gorzej z tymi tchórzami, od lat będącymi na naszym garnuszku, oni przecież umieją tylko kłamać i nade wszystko cenią własne życie. A cenicie, prawda?.....

z http://parezja.pl/polacy-powiesza-tuska-sprawdz-dlaczego/
Polacy powieszą Tuska. Sprawdź dlaczego.
parezja.pl
Polacy powieszą Tuska. Sprawdź dlaczego.0Felieton, Historia25 stycznia 2014A+A-E...Zobacz więcej