Do władz TVN-u, aby nie zdejmować serialu W11-Wydział Śledczy

Negocjator

/ #240 Negocjator do TVN

2014-04-30 21:59

Ja pytam się rzekomego ,,TVN'' gdzie byliście kiedy fani potrzebowali jakichkolwiek informacji na temat serialu?Czy waszym zdaniem chowanie głowy w piasek i odstąpienie od informacji fanów wszystko załatwia?Fani czekają na informację kto miał ich wspierać i pocieszać w chwilach jakie doznał serial ,,po waszej decyzji'' którą podjęliście? Wcale prawdą nie jest niska oglądalność jaką malujecie oczy fanom,oni już sami widzą co się dzieje.Dlaczego serial który ma kilku milionową oglądalność ma zniknąć? Macie serce z kamienia i nie patrzycie na dobro fanów i oglądalność,dla stacji liczą się pieniądze za nowy niby lepszy serial.Co mają robić fani jak ich olewacie?Nie odpisujecie na ich pytania lekceważycie wszystko co do Was od nich przemawia.Serial emitowany od 10 lat nie może mieć niskiej oglądalności,to Wam się nie podoba że on jest nadal emitowany dla Was liczą się dobre zarobki a nie słowa widzów jakie wyrażają.Robicie im krzywdę nie widzicie tego? Od kilku miesięcy niema odzewu oficjalnie od Was do fanów,nic nie piszecie nagle się obudziliście?Wtedy kiedy ja chcę aby wszyscy czuli że mamy szansę że chcemy uratować to co kochany to co przez tyle lat było dla nas ważne chcecie to zniszczyć od tak? Popatrzcie teraz jak fani mają się czuć godnie i Wam ufać po tym co robicie? Nagłe zatrzymanie produkcji nagłe zmiany czy Wy macie serca z kamienia czy Was ludzie i widzowie nie obchodzą? Pokażcie chociaż wobec nich że jesteście w porządku nie róbcie im krzywdy to że Ania z Wami walczy o dobro serialu to chwała jej za to,ale wy tego nawet nie umiecie docenić.W dzisiejszym świecie rządzi władza i pieniądze ale nie jeden z Was tam siedzący ma na pewno rodzinę i dzieci wiecie co to jest poświęcenie co to jest walka pokażcie że macie serca i możecie coś zrobić dla fanów dla widzów.Powtarzam nie róbcie nam krzywdy nie wciskajcie nam kitów mówcie prawdę myślę że na to Was stać.Wielu z Was ma rodziny jest ojcami i wielu z Was wie ile znaczy dla Was rodzina tak więc weźcie sobie do serca to ile dla nas znaczy ten serial to nie jest byle co to jest serial godny tego aby przez kolejnych kilkanaście lat go emitować na to zasługuje cały zespół i cała produkcja i nie bierzcie tego grzechu jakim byłoby zatrzymanie emisji do serca.Cały ten grzech władze biorą do siebie i z całego serca ja apeluję aby władzę tego grzechu na swoje sumienie nie brały my walczymy o serial który nam i dzięki nam ma dużą oglądalność a Wy macie z tego nieco więcej.Proszę przemyślcie to żebyście potem nie mówili że Wasza decyzja była złą decyzją My walczymy o dobro nie o zło.Dziękuję.