Do władz TVN-u, aby nie zdejmować serialu W11-Wydział Śledczy

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Do władz TVN-u, aby nie zdejmować serialu W11-Wydział Śledczy

Negocjator

#226 Re: do KR

2014-04-29 20:00

#207: GOSIA263 - do KR

Proszę aby każdy z fanów który tutaj pisze nie naruszał naszej prywatności. Informacji odnośnie obsady serialu zdradzać nie możemy.

Negocjator

#227 Re: Re: do KR

2014-04-29 20:01

#208: W11 - Re: do KR

Mamy też swoje pracy w których na codzień pracujemy i nie dajemy rady być tu z Wami na codzień i pisać.Ja ze swojej strony jako negocjator proszę o wyrozumiałość.

Negocjator

#228 Re: Re: Czekac!!

2014-04-29 20:04

#213: W11 - Re: Czekac!!

Sprzed kilku lat aby były powtórki nie doszła nam taka informacja o powtórkach.Proszę Was abyście nie męczyli Ani musi mieć siły na wkład i walkę o serial.

Negocjator

#229 Re: czekamy!!!

2014-04-29 20:07

#217: GOSIA263 - czekamy!!!

Nikt z nas o takiej informacji nie wie a tylko my się zajmujemy informacjami jakie krążą między TVN-Anią-Serialem.Jest to plotka.Nie potwierdzamy z naszej strony tej informacji.

Negocjator

#230 Re: Czekamy

2014-04-29 20:09

#218: Aga - Czekamy

Niestety nas też co prawdę obowiązują pewne tajemnice i procedury jak już wspomniałem i więcej mówić nie możemy.Gdy uzyskamy zgodę na częściowy rozgłos ze strony stacji na pewno Wam powiemy.

W11

#231 Re: Re: Do KR

2014-04-30 05:49

#224: Negocjator - Re: Do KR

Wiadomo, że rozmowy do skutki, ale zadam pytanie jeśli decyzja zapadnie w wakacje np. w lipcu to zdążą nakręcić odcinki+zapowiedzi do nich. Może TVN przyspieszy termin ogłoszenia co z W11 zanim XVIII sezon się skończy, tak powinno być moim zdaniem

W11

#232 nowy serial kryminalny w TVN-ie

2014-04-30 07:23

Wirtualne media podały, że TVN przygotowuje nowy serial kryminalny(cotygodniowy). Przyszła mi taka myśl, gdyby zostawić W11 o 20:45 i serial dać o 21:30 np. w poniedziałki i np. poniedziałkowe odcinki W11 zrobić na ostro, to oglądalność nowego serialu kryminalnego byłaby dobra jak uważacie?
TVN

#233 Do fanów

2014-04-30 09:59

Z przykrością informujemy iż osoba o pseudonimie Negocjator nie posiada aktualnych informacji na temat serialu W11 Wydział Śledczy. Natomiast osoby ze znanych nam inicjałów czyli KR i Anna Ruszecka aktualnie posiadają informacje na temat serialu jednak nie możemy ujawnić naszch szczegółów dotyczących negocjacji. Obecnie nasą uwagę przykuły propozycje Ani Ruszeckiej z czego w tej kwestii głęboko rozpatrujemy. Negocjatora prosimy o nie pisanie informacji nieprawdziwych natomiast Anię Ruszecką i KR prosimy o dochowanie informacji w dyskrecji ponieważ nie chcemy mieć przecieków w obecnej sprawie. Negocjatora prosimy o nie podszywanie się pod osobę produkcji TVN i serialu.

W11

#234 Re: Do fanów

2014-04-30 11:02

#233: TVN - Do fanów

Bardzo dziękujemy za przekazane informacje. Pytanie mogę podejrzewać iż wiadomość napisala osoba z TVN-u ? Jeśli tak to na jakim poziomie są negocjacje i kiedy poznamy ostateczną decyzję w sprawie W11-Wydział Śledczy? Powtórze to moim zdaniem im szybciej zostanie podana informacja o tym, że W11-Wydział Śledczy to lepiej dla fanów serialu, którzy bardzo się denerwują czy w następnych latach będzie W11. Istnieje możliwość aby W11 było całoroczne, tylko w wakacje powtórki?

TVN

#235 Do fanów

2014-04-30 11:05

Tak wiadomość została napisana przez nas czyli przez TVN. Niestety nie możemy udzielić Wam informacji o trwających negocjacjach.
W11

#236 Re: Do fanów

2014-04-30 11:08

#235: TVN - Do fanów

Rozumiemy, jak tajemnica to tajemnica. Dopisałem do poprzedniego postu pytanie i będę wdzięczny na odpowiedz, nie zauważyłem wcześniej jak państwo odpowiadali. Wykorzystując fakt, że TVN odpowiada na komentarze, czy jest szansa na to, aby w sezonie powtórkowym były powtarzana odcinki sprzed kilku lat, a sprzed 2-3 sezonów.

TVN

#237 Do fanów

2014-04-30 11:18

Dopóki trwają negocjacje i dopóki sprawa z serialem W11 Wydział Śledczy nie będzie ostatecznie rozwiązana niestety nic w tym zakresie nie możemy Wam udzielić. Natomiast jeśli chodzi o powtórki zależy to też w dużej mierze od Produkcji Serialu. Prosimy ,aby narazie czekać cierpliwie. Dalszy los serialu zależy od przedstawionych nam propozycji.

W11

#238 Re: Do fanów

2014-04-30 12:28

#237: TVN - Do fanów

Rozumiemy. Mam pytanie czy TVN mógłby przekazać produkcji serialu odcinki, które by mogli wyemitować w sezonie powtórkowym, jeśli tak to  napisze odcinki, które pewnie większosść by chciała zobaczyć.

W11

#239 Odcinki, które można powtórzyć

2014-04-30 13:36

Wykorzystując okazję, że TVN się odezwał przekazuje odcinki, jakie pewnie by fani chcieli zobaczyć ponownie:

1.Bez śladu(1 i 2 część)
2.Zamach na Policjanta.
3.Piotruś(1 i 2 części)
4.Idol
5.Fałszywy ruch
6.Starzy znajomi
7.Wycieczka do peru
8.Pierwszy raz
9.Bracia
10.Totolotek
11.Spóźnienie
12.Duch
13.Wędkarze
14.Hotel w lesie
15.Zmarnowane życie
16.Stan Zagrożenia
17.Obserwuje was
18.Ryzykowny szantaż
19.Wampir(2 częściowy)
20.Głos
21.Mediator
22.Randka w Ciemno
23.Monety
24.Łomiarz(2 częsciowy
25.W niebezpieczeństwie
26.Niezwykłe porwanie
27.Strzały
28.Podejrzany
29.Ostrze
30.Detonator
31.Osiemnastka
32.Leśna Legenda
33.Filip
34.Fryzjer
35.Roksana
36.Selekcjoner
37.Zbrodnia
38.Na przyjęciu
39.Bandyci
40.W tłumie
41.Prawnicy
42.Pętla
43.Strzał
44.Milion złotych
45.Bez wyboru
46.Bomba
47.Kochankowie
48.Bronx
49.Supermarket
50.Plan

 

Odcinki te są  od I sezonu do VII sezonu czyli od 2004 do 2008 , fajnie by było zobaczyć m.in Maćka Friedka albo Jakuba Gęsiarza w W11 nawet w sezonie powtórkowym

Negocjator

#240 Negocjator do TVN

2014-04-30 21:59

Ja pytam się rzekomego ,,TVN'' gdzie byliście kiedy fani potrzebowali jakichkolwiek informacji na temat serialu?Czy waszym zdaniem chowanie głowy w piasek i odstąpienie od informacji fanów wszystko załatwia?Fani czekają na informację kto miał ich wspierać i pocieszać w chwilach jakie doznał serial ,,po waszej decyzji'' którą podjęliście? Wcale prawdą nie jest niska oglądalność jaką malujecie oczy fanom,oni już sami widzą co się dzieje.Dlaczego serial który ma kilku milionową oglądalność ma zniknąć? Macie serce z kamienia i nie patrzycie na dobro fanów i oglądalność,dla stacji liczą się pieniądze za nowy niby lepszy serial.Co mają robić fani jak ich olewacie?Nie odpisujecie na ich pytania lekceważycie wszystko co do Was od nich przemawia.Serial emitowany od 10 lat nie może mieć niskiej oglądalności,to Wam się nie podoba że on jest nadal emitowany dla Was liczą się dobre zarobki a nie słowa widzów jakie wyrażają.Robicie im krzywdę nie widzicie tego? Od kilku miesięcy niema odzewu oficjalnie od Was do fanów,nic nie piszecie nagle się obudziliście?Wtedy kiedy ja chcę aby wszyscy czuli że mamy szansę że chcemy uratować to co kochany to co przez tyle lat było dla nas ważne chcecie to zniszczyć od tak? Popatrzcie teraz jak fani mają się czuć godnie i Wam ufać po tym co robicie? Nagłe zatrzymanie produkcji nagłe zmiany czy Wy macie serca z kamienia czy Was ludzie i widzowie nie obchodzą? Pokażcie chociaż wobec nich że jesteście w porządku nie róbcie im krzywdy to że Ania z Wami walczy o dobro serialu to chwała jej za to,ale wy tego nawet nie umiecie docenić.W dzisiejszym świecie rządzi władza i pieniądze ale nie jeden z Was tam siedzący ma na pewno rodzinę i dzieci wiecie co to jest poświęcenie co to jest walka pokażcie że macie serca i możecie coś zrobić dla fanów dla widzów.Powtarzam nie róbcie nam krzywdy nie wciskajcie nam kitów mówcie prawdę myślę że na to Was stać.Wielu z Was ma rodziny jest ojcami i wielu z Was wie ile znaczy dla Was rodzina tak więc weźcie sobie do serca to ile dla nas znaczy ten serial to nie jest byle co to jest serial godny tego aby przez kolejnych kilkanaście lat go emitować na to zasługuje cały zespół i cała produkcja i nie bierzcie tego grzechu jakim byłoby zatrzymanie emisji do serca.Cały ten grzech władze biorą do siebie i z całego serca ja apeluję aby władzę tego grzechu na swoje sumienie nie brały my walczymy o serial który nam i dzięki nam ma dużą oglądalność a Wy macie z tego nieco więcej.Proszę przemyślcie to żebyście potem nie mówili że Wasza decyzja była złą decyzją My walczymy o dobro nie o zło.Dziękuję.

W11

#241 Do TVN

2014-05-01 07:10

Pytanie kieruje do TVN kiedy poznamy ostateczną decyzję w sprawie W11-Wydział Śledczy. Czy decyzję poznamy w maju? Powtórzę słowa ludzie generalnie oglądają TVN dla W11-Wydział Śledczy nie likwidujcie go nam, bo stracicie widzów.
TVN

#242 Do Negocjatora.

2014-05-01 09:02

My się przypominać nie będziemy. Proszę Pana Ania ma zakazane przekazywanie informacji bezpośrednio od nas ,a Pan mógłby być łaskaw nie podszywać się pod linię Produkcji serialu jak i TVN niestety nie będziemy udzielać informacji fanom. Jeśli chodzi o serial to była nasza decyzja ,ale nie oznacza to ,że całkowicie zejdzie. Ania z nami walczy od ponad miesiąca i przypomnimy ,że jej propozycje przypadły nam i będziemy je rozważać w miarę możliwości. Jeśli chodzi o decyzję ostateczną to o tym pierwsza się Ania dowie dlatego ,że nie mamy zamiaru przekazywać wszystkiego do mediów. Czas decyzji będzie czasem ostatecznym. O tym kiedy decyzja będzie poinformujemy Anię. Prosimy ,aby Pan nie pisał w ten sposób ,bo Pana nie znamy i nie życzymy sobie ,aby Pan się podszywał pod kogoś kim Pan nie jest.

Aga

#243 Do TVN

2014-05-01 09:23

Również potwierdzam że ludzie generalnie ogladają TVN ze względu na W11 Wydział sledczy. Bo oprócz W11 to w stacji TVN nie ma nic porządnego do ogladania. List do TVN-u który dał Negocjator w pełni popieram. Tu akurat się z negocjatorem zgadzam w pełni. Jest w tym bardzo dużo racji. Gdzie TVN był gdy my fani potrzebowaliśmy jakichkolwiek informacji? Dlaczego TVN usuwa najlepszy serial pomimo iz ma dużą ogladalność jak wynika z rankingów oglądalności tym bardziej ze ma na koncie dwie telekamery przyznane przez widzów a to chyba coś znaczy? Masz racje Negocjator że dla TVN-u nie liczą się opinie widzów. Nie powinno sie lekceważyć widzów. Bo to oni są najważniejsi dla stacji. Więc z sałego serca apeluje do stacji TVN o nie likwidowanie serialu. Nie zabierajcie nam czegoś co jest dla nas najważniejsze. Kiedy w końcu poznamy decyzję?Weźcie pod uwagę że my fani się denerwujemy i bardzo chcemy widzieć co dalej z naszym kochanym serialem.
W11

#244 Do TVN

2014-05-01 09:36

Pytanie kieruje do TVN czy odcinki, które podałem wczoraj można przekazać do produkcji serialu, aby te odcinki powtórzyli? Odnośnie telekamer, jeśli zostawicie W11 to może serial zdobędzie kolejną telekamerę i nawet złotą? Zastanawia mnie czemu TVN nie odpowiada na meile, które do nich się pisze. TVN podajcie przynajmniej wstępną datę kiedy będzie informacja, że W11 zostaje.
Aga

#245 Do W11

2014-05-01 09:42

Ja też piszę codziennie do TVN-u e-mail. też mi długo nie odpisywali ale ostatnio dostałam od nich dwie wiadomości i odziwo e-mail przysłali szybko. Odpisał zaraz w tym samym dniu. Było to 28 kwietnia i 25 kwietnia
W11

#246 Re: Do W11

2014-05-01 09:48

#245: Aga - Do W11

Fajnie wiedzieć, a jeśli to nie tajemnica, w sprawie W11 pisałaś tak?  Napisze do nich po dlugim weekendzie i może coś się wyjaśni. Dopisze jeszcze W11 bez TVN-u nie wyobrażam, pewnie te propozycje, o których pisze m.in TVN są bardzo ciekawe.  Do TVN pisze, gdyby przenieść W11 na 18 to więcej ludzi będzie i zmienić ramówkę, tak jak proponowałem kiedyś ludzie by oglądali, a od 21:00 filmy i konkurencja zniszczona. Zastanawiam się na ile lat to drugie życie dla W11 będzie trwać?

Aga

#247 Do W11

2014-05-01 09:54

Oczywiście ze w sprawie W11. Oglądam ten serial od 10 lat. Ja nie odpuszczę im. Będę pisała tak długo jak to możliwe. Wczoraj im też napisałm e-mail dość długą "litanię" ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi. Ja zamierzam do nich jutro znowu napisać też dość długiego e-mail i mam nadzieję ze to poskutkuje. I również mam nadzieję ze po długim weekendzie wszystko się wyjaśni. I mam nadzieję że pozytywną decyzja na korzyść serialu.
MagdaFankaW11

#248 Re: Do Negocjatora.

2014-05-01 09:55

#242: TVN - Do Negocjatora.

Czy istenieją szanse na uratowanie serialu W11 Wydział śledczy przed zdjęciem go zanteny Waszej stacji ?

W11

#249 Re: Do W11

2014-05-01 09:58

#247: Aga - Do W11

Jestem ciekaw co do tej litanii co napisałaś. Jeszcze raz  napiszę to, że TVN podjąl wcześnie decyzje o zdjęciu W11, aby zobaczyć reakcje fanów i przeliczył się i mocne ataki. W11 zostanie tak uwazam.

MagdaFankaW11

#250 Re: Re: Do W11

2014-05-01 10:00

#249: W11 - Re: Do W11

Miejmy nadzieję ,że serail W11 zostanie uratowany. Szkoda by było tak świetnego serialu jakim niewątpliwie jest W11.