Do władz TVN-u, aby nie zdejmować serialu W11-Wydział Śledczy

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Do władz TVN-u, aby nie zdejmować serialu W11-Wydział Śledczy

W11

#276 Do Aga

2014-05-05 13:57

Jeżeli dobrze podejrzewam, to ty napisałaś długi post na fan page W11 odnośnie W11. Jeśli tak pięknie to napisałaś i jeśli mogę wyśle ci zaproszenie na facebooku i pogadamy na temat W11 tam niż tutaj
Aga

#277 Do Anna Ruszecka

2014-05-05 14:54

Aniu wiem ze nie możesz zdradzić informacji ale chociaż powiedz czy to jest na korzyść W11 czy nie. I kiedy TVN nas poinformuje?
Aga

#278 Do Anna Ruszecka

2014-05-05 16:19

Informacja którą masz od TVN w sprawie w11 to jest dobra informacja czy zła
W11

#279 Re: Do Anna Ruszecka

2014-05-05 17:47

#278: Aga - Do Anna Ruszecka

Podpisuje się pod pytaniem. Ania powiedz nam tylko czy decyzja jest pozytywna czy negatywna. Oraz czy informacja pojawi się na wirtualnych mediach odnosnie w11

kama

#280 Do TVN-uRe:

2014-05-06 07:30

#1: -

Jestem zaskoczona takim pomysłem w sprawie W-11 ze zdjeciem go z anteny.Bardzo Państwa proszę abyście tego nie robili.To jest naprawdę świetny serial.Mam nadzieję,że opinie widzów również są brane pod uwagę?

W11

#281 Do Anna Ruszecka

2014-05-06 09:18

Ania jak negocjacje idą? Mam dziwne przeczucie, że W11 zostanie, ale nie zobaczymy go jesienią dopiero wiosną 2015. Mam nadzieje, że tak się nie stanie i dadzą drugie życie W11. Tylko ile to życie będzie trwać dla W11.?

Negocjator

#282 Re: Serial W-11 znika z anteny

2014-05-06 18:35

#268: Aga - Serial W-11 znika z anteny

Tam każdy pisze według siebie to co myśli za nic nie dojdziesz co i jak.Ale niedługo się przekonamy jak TVN szanuje widzów i fanów serialu.

Negocjator

#283 Re: Re: Do Anna Ruszecka

2014-05-06 18:39

#279: W11 - Re: Do Anna Ruszecka

Widzicie nikt nikogo nie informuje jedni trzymają to w tajemnicy i udają świętych na wyskim podium inni znow szykują się na co innego.Niema sensu abyście tak naciskali bo jak widzicie Ania i TVN Wam nic nie powiedzą.Co mili powiedzieć to powiedzieli a teraz mają Was gdzieś i taka jest prawda.

W11

#284 Do Anna Ruszecka

2014-05-07 15:58

Ania odezwij się jak negocjacje i co z W11-Wydział Śledczy
AnnaRuszecka

#285 do was

2014-05-08 09:57

nie moge nic w tej sprawie juz wiecej powiedziec i nie naciskajcie. info ktore mam ja nie ujrzy swiatla dziennego do dnia ostatecznej decyzji.
W11

#286 Re: do was

2014-05-08 10:48

#285: AnnaRuszecka - do was

Tylko kiedy nadejdzie ten dzień ostatecznej decyzji? Jest szansa, że będzie to w maju?

AnnaRuszecka

#287 do was

2014-05-08 11:20

przykro mi ale ze wzgledu ze negocjator zle mnie postawil w ostatnim poscie i pomimo ze chcialam zaryzykowac i pewne info wam przekazac niestety info zostaja u mnie. podziekujcie to negocjatorowi ktory odcial was od informacji ktore mogly wam pomoc w tej sprawie. ja juz nie bede nic udzielac. pozdrawiam i do zobaczenia
W11

#288 Re: do was

2014-05-08 11:37

#287: AnnaRuszecka - do was

Genialnie przez jedną osobę wszyscy mają cierpieć. Pytanie kiedy ta decyzja będzie, czy jest szansa na nia w maju ppwiedz tylko tyle

AnnaRuszecka

#289 do was

2014-05-08 11:45

niestety nawet na to wam nie odpowiem. to nie moja wina ze ja nastawiam karku a ktos stawia mnie w zlym swietle trudno. do zobaczenia i pozdrawiam.
Negocjator

#290 Re: Re: do was

2014-05-08 13:30

#288: W11 - Re: do was

Zauważcie to że mydlą Wam oczy nic Wam nie mówią ile jeszcze będziecie czekać na tą decyzję?Z takim zapytaniem kieruję się do Was bo jak sami widzicie nic się nie dzieje a ja stawiam sprawę jasno i prosto usłyszeliście że decyzja nie ujrzy światła dziennego i tak będą Was omamiać do póki coś samo nie wyjdzie.Cierpicie na tym już długo bo popatrzcie od kiedy się domagacie jakiejkolwiek informacji i jaką dostajecie odpowiedź? ,,Niestety nie możemy Wam powiedzieć''.Dla mnie takie słowa są niczym żadną wiedzą.Jeżli chcecie dalej oczekiwać oczekujcie aż w końcu wyjdzie tak że nic się nigdy nie dowiecie do póki media same nie powiedzą.

anonim

#291 Re Re do was

2014-05-08 13:47

Jestem za Anią i wierzę że jej się uda a co do negocjatora nie ma do nie go zaufania na sto procent.Negocjatorowi nie wierze w ani jedno jego słowo.
W11

#292 Re: Re Re do was

2014-05-08 14:34

#291: anonim - Re Re do was

Też jestem za Anią i trzymam kciuki aby wywalczyła.  Napisze tak cierpliwość popłaca i czasami uczy nas to czegoś to cierpliwe czekanie.

Fan AniRuszeckiej

#293 do W11

2014-05-08 14:52

Dokładie tak. Ona się naraż a drugi ją potępia. Dla mnie to chamstwo.
Aga

#294 Re: Re Re Re do was

2014-05-08 15:17

Ja też jestem za Anią i bardzo mocno trzymam kciuki by jej się udało. Wkurzyłam się na negocjatora bo mógłby trzymać język za zębami a teraz wszyscy przez niego bedziemy cierpieć. Brawo Negocjator! My nie mamy sie kłócić ani mówić kto jest winny a kto nie. Musimy sobie ufać pomimo że sie nie znamy i trzymać sie razem. Nie zapominajcie że mamy wspólny cel do osiągniecia. Tym celem jest przywrócenie W-11 Wydział sledczy do jesiennej ramówki TVN. Ja też juz negocjatorowi nie ufam. Negocjator Ania nastawia za nas fanów karku by uratować serial. Tylko ona jako jedyna się odważyła negocjować z TVN. Brawa dla Ani za odwagę. A my fani powinniśmy być jej za to wdzięczni a nie stawiać ją w złym świetle. To nie jej wina ze nie może udzielać nam informacji w końcu nie zapomnijmy że TVN zabronił przekazywać Ani informacji fanom.
Fan AniRuszeckiej

#295 do was

2014-05-08 15:25

Ja tylko powiem że cieszcie się że ona nie zrezygnowała z dalszej walki bo ona faktycznie zbyt wielkie podjęła ryzyko. Negocjatorze a Ty sie troszeczkę hamuj ze słowami bo obrażać osoby które robią coś dla innych to dla mnie chamstwo. Nie obrażaj jej więcej. Jak Ci się Negocjatorze nie podobają starania Ani to nikt Cię tu nie trzyma. Możesz w każdej chwili przerwać swoje pisanie komentarzy.

Aga

#296 Do Anna Ruszecka

2014-05-08 15:32

Aniu bardzo jesteśmy ci wdzięczni za to że nastawiasz karku by ratować serial. Bardzo to doceniam. Po twoich postach wiem ze jesteś wściekła na negocjatora wcale ci sie nie dziwię. Wiesz że fani nie licząc negocjatora bardzo w ciebie wierzą i liczymy na to że uratujesz serial. Ja wiem ze po tym poscie negocjatora nie chcesz nam udzielić informacji w sprawie ale nie przejmuj sie negocjatorem. Aniu chcę cię bardzo prosić byś jednak zlitowała się nad pozostałymi fanami którzy stoją za tobą murem i liczą na ciebie byś jednak udzieliła nam tej informacji. Błagam cię. Zrozum nas bardzo sie denerwujemy dalszym losem serialu. Nie krzywdź pozostałych fanów nie wyparzonym językiem negocjatora.
AnnaRuszecka

#297 do agi

2014-05-08 16:21

to nie ja wam zamknelam dostep do info tylko wiecie juz kto. dopoki negocjator nie sprostuje tego nie ma mowy i jakichkolwiek informacjach
Aga

#298 Do Anna Ruszecka

2014-05-08 16:37

Aniu my dobrze wiemy ze to nie ty zamknęłaś nam dostęp do informacji ale przez jednego chama nie krzywdź pozostałych. Wiesz dobrze że nam tak samo jak i tobie zależy na przywróceniu serialu. Oczywiscie nie liczac negocjatora. Miałaś prawo się wkurzyć ja to rozumiem ale zrozum też nas że my sie denerwujemy. Więc błagam cię udziel nam tej informacji. Pamiętaj że jestesmy z tobą.
To chcociaz powiedz tylko czy te negocjacje zmierzają by pozostawic serial na antenie czy nie. I cy ta informacja jest pozytywna czy negatywna. Proszę cie chociaż tyle
Aga

#299 Do Negocjatora

2014-05-08 17:02

Jestem wściekła na ciebie. Mogłeś jednak trzymać język za zębami. Jak ci się nie podobaja starania i walka Ani o serial to nikt cię tu na siłę nie trzyma. A wogóle te pytania były do Ani a nie do ciebie. Nikt cie nie prosił byś na nie odpowiadał. Zachowałeś sie jak ostatni cham. Myślałam że masz więcej oleju w głowie. Zastanawiam sie czy tobie też zależy by serial powrócił na antenę ale po tym co napisałeś pod adresem Ani to wątpie. Sam dobrze wiesz że Ani zabronił TVN a ona jest niczemu winna. Tylko wykonuje polecenie TVN-u. Jestem ciekawa jakbyś postąpił na jej miejscu. Jak jestes taki madry to czemu TY nie pojechałes walczyć o serial. Mówisz jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. Powinieneś sie 100 razy zastanowić co piszesz. Każda osoba ma uczucia które mozna łatwo zranić. A ty przekroczyłeś wszelkie granicę. Wcale nie prawdą jest ze Ania ma nas gdzieś. Jednak poswięciła swój cenny czas i walczy z TVN-em o serial. I chwała jej za to. Powinieneś byc jej wdzięczny za to jak pozostali fani. Jak jestes dżentelmenem to powinieneś sie zastanowić i przeprosic Anię pisząc sprostowanie.
W11

#300 Do Negocjatora

2014-05-08 17:59

Negocjator przeproś Anne Ruszecką wypadałoby i czemu tak się zachowałeś? Ania walczy oto aby serial zachował się. Mam nadzieje, że ta awantura tutaj nic nie utrudniła w sprawie W11. Mam nadzieje, że W11 zobaczymy jesienią