NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

mieszkanka

/ #58 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-27 13:40

#57: Kali - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

- nastroju mi to nie poprawi ale Wasze działania nastrój mi psują.

-> trudno, musisz z tym żyć

- Tu  masz rację, aczkolwiek z tego co sie orientuję to gmina wydaje zezwolenie na budowę tej placówki  tak blisko obwodnicy. Wspolnymi siłami napierajcie na UG aby zmienił PZP i nie stawiał szkoły tak blisko od WOW.

-> obwodnicę wybudujmy w środku osiedli, a szkołę postawmy w polu pod lasem - doskonały pomysł!

-Ja i kilka tys kierowców  którzy tamtedy będą przejeżdzać. Zjazd dla mnie jest zbyteczny ale tak jak dla Ciebie pewnie kilka innych z których nie korzystasz. jak bedzie wiadomo nie bede go kwestionował i cieszył sie ze nie musicie stać w korkach na Zwycięskiej.

-> obwodnica w takiej, jak planowana forma nie poprawi komunikacji na Zwycięskiej, mądrzy ludzie już to zrozumieli, ale ty wolisz głupio upierać się przy swoich racjach

- możliwośc zawsze jest zbudowania gdzie indziej ale to jest czas, pieniadze itp bo mieszkańcy nowego osiedla nie sprawdzili w PZP co tam bedzie przebiegac za kilka lat.

-> będziesz w takim razie swój czas i pieniądze tracił stojąc w wąskim gardle, którym będzie właśnie odcinek obwodnicy przechodzący przez Wysoką i będziesz klął i wypisywał głupoty na forach, że jakieś durnie na siłę wcisnęli drogę w miejsce, gdzie się ona nie mieściła. Pomacham ci wtedy z okna;-P

droga w planach była :) deweloperzy buduja według PZP - Wy macie mozliwość wyboru! Kupic taniej i miec WOW pod nosem  lub szukac gdzie indziej. Wariantów przebiegi WOW jest bodajże już 5  czy nawet 6. Tylko  pamietaj, że wyberając inny niz podstwaowy zawsze pewnie bedzie szło komuś pod oknem o czym on w żadnych planach nie wiedział i TU DOPIERO SIE MOŻNA WKUR.........

-> widzę, że znalazł się kolejny mądry, który ma sprawdzone informacje o super atrakcyjnych cenach mieszkań w Wysokiej! jakoś nie zauważyłam, żeby moje mieszkanie było super tanie.

Wiesz jakiek klasy ma byc ta obwodnica ? bo po tym co napisałaś to widać ze nie odrobiłaś  lekcji i brak Ci merytorycznej wiedzy!

-> nawet inwestor do końca nie wie, jakiej klasy ma być ta droga, skoro mu się ona nie mieści w zostawionym korytarzu:P Ale będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją merytoryczną wiedzą, bo oczywiście wierzę, że ją posiadasz!

Skończyłam dyskusję z tobą, bo wszystko co piszesz pokazuje tylko, że ślepo patrzysz w plan, który był zrobiony sto lat temu na szybko na kolanie i nie zwracasz uwagi na zmieniającą się rzeczywistość, a logiczne argumenty do ciebie nie docierają. Tyle w tym temacie.