Administracja Looki.pl, gra Desert-Operations, traktowanie graczy


Gość

/ #116

2011-08-21 16:42

Napisał Pan_zly
od vegety na gg
tylko fabiorro i vegeta sa na tym samym IP --- dobrze zdają sobie z tego sprawę,że nie legelanie zablkowali mi konto ---- skoro fabiorro nie jest zablokowany
19:50:01
a ich wpisy z całej reszty tych nicków to nawet nie są wpisami ze w spólnego logowania się tylko wyciągnął pewnie całość z konta saguaro i przypisał je do mnie --- to tak profilaktycznie to zrobił żeby nie było
Przyznaje, że to jest ciekawie. Skoro konto Vegety nie uczestniczyło w łamaniu regulaminu, to skąd pojawiło się w logach? Czyżby to system się uwziął i na siłę chce komuś coś udowodnić? (To, że admini oszukują?) Ech...

Libra20, nie podoba Ci, że ja tutaj nie wchodziłem przez weekend? A to wyobraź sobie, że jak nie pracuję, to nie mam ochoty się wkurzać czytając takie tematy. Nie siedzę non stop przy komputerze. Ale nie mam zamiaru się z tego tłumaczyć.

Widzę, że Vegeta uczepił się do konta Jareczek. Jak to konto ma się nie pokazywać w raportach, skoro uczestniczyło w łamaniu zasad? Cóż, w raportach jest KAŻDY przypadek łamania zasad, nawet sprzed roku. Ja to konto wziąłem pod uwagę tylko jako dowód na to, że regulamin był łamany prze gracza wielokrotnie - kiedy i teraz - a wybaczcie, jak ktoś raz się nie nauczył, że trzeba grać zgodnie z zasadami, drugi raz, to i będzie kolejny tego przypadek. Poza tym mało tam innych kont? Dlaczego widzicie tylko konto Jareczek? Bo jest zablokowane? - tyle na ten temat.

Napisał co myślał. Ale w dalszym ciągu nie ma konkretów. NIki są ---- w kwestii fabiorro i jareczekjk widzę,że się przyznał. Ale co do reszty kont --- to napisał,że są i koniec. Tak są tylko jaki one mają odnościk do łamania rzekomego horego regualimy przez Vegetę? Żadnych konkretów. Tak to może jeszcze jakieś nicki przypisz bezmyślny adminku do Vegetey i też napisz,że w raporcie występują. POdaj konkretnie --- dzień datę i godzinę logowania się tych trzech ników na konto Vegety -- jak i odwrotnie --- podaj konkretnie dzień datę i godzinę logowania się Vegety na te pozostałe konta. Jeśli ich nie ma to zakończ to swoje tłumaczenie się bo to jest żenada.Tak jak żenadą jest pisanie,że Vegeta groził wam i wyzywał was.W tym sporze a nie 7 miesięcy temu. WIem,że tutaj zajrzysz. Podawaj fakty poparte dowodami.Jeśli już oskarżasz to udowadniaj. Jeśli nie masz dowodów to zanim coś napiszesz ugryź się w paluchy. Jesteś wręcz zobowiązany z racji swojej funkcji do podawania faktów wraz z dowodami.Puste słowa każdy może pisać. Co widać i tutaj na tym forum. Włazicie tutaj wy adminki i próbujecie zrobić haos.

Już nie ma słow dowas. Zacznijcie przedkładać dowody. A jeśli traktujecie grę desert-operation jako swoją własność to jesteście zobowiązani do tego,żeby podać taką informację do publicznej wiadomości ----- i że wy właściciele gry desert -- operation na polskim serwerze macie prawo robić co chcecie i oskarżać kogo chcecie nie udawadniając niczego. I że gra desert-operation nie podlega żadnym karom ani żadnej innej władzy oprócz was. Ot co.