Administracja Looki.pl, gra Desert-Operations, traktowanie graczy

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Administracja Looki.pl, gra Desert-Operations, traktowanie graczy

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 14:22


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 14:23


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 14:25


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 14:28


Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 14:30


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 14:36


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 14:55


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 15:02


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 15:22


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 15:29


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 15:30


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 16:09


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 16:11


Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 16:15


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 16:32



Gość

#116

2011-08-21 16:42

Napisał Pan_zly
od vegety na gg
tylko fabiorro i vegeta sa na tym samym IP --- dobrze zdają sobie z tego sprawę,że nie legelanie zablkowali mi konto ---- skoro fabiorro nie jest zablokowany
19:50:01
a ich wpisy z całej reszty tych nicków to nawet nie są wpisami ze w spólnego logowania się tylko wyciągnął pewnie całość z konta saguaro i przypisał je do mnie --- to tak profilaktycznie to zrobił żeby nie było
Przyznaje, że to jest ciekawie. Skoro konto Vegety nie uczestniczyło w łamaniu regulaminu, to skąd pojawiło się w logach? Czyżby to system się uwziął i na siłę chce komuś coś udowodnić? (To, że admini oszukują?) Ech...

Libra20, nie podoba Ci, że ja tutaj nie wchodziłem przez weekend? A to wyobraź sobie, że jak nie pracuję, to nie mam ochoty się wkurzać czytając takie tematy. Nie siedzę non stop przy komputerze. Ale nie mam zamiaru się z tego tłumaczyć.

Widzę, że Vegeta uczepił się do konta Jareczek. Jak to konto ma się nie pokazywać w raportach, skoro uczestniczyło w łamaniu zasad? Cóż, w raportach jest KAŻDY przypadek łamania zasad, nawet sprzed roku. Ja to konto wziąłem pod uwagę tylko jako dowód na to, że regulamin był łamany prze gracza wielokrotnie - kiedy i teraz - a wybaczcie, jak ktoś raz się nie nauczył, że trzeba grać zgodnie z zasadami, drugi raz, to i będzie kolejny tego przypadek. Poza tym mało tam innych kont? Dlaczego widzicie tylko konto Jareczek? Bo jest zablokowane? - tyle na ten temat.

Napisał co myślał. Ale w dalszym ciągu nie ma konkretów. NIki są ---- w kwestii fabiorro i jareczekjk widzę,że się przyznał. Ale co do reszty kont --- to napisał,że są i koniec. Tak są tylko jaki one mają odnościk do łamania rzekomego horego regualimy przez Vegetę? Żadnych konkretów. Tak to może jeszcze jakieś nicki przypisz bezmyślny adminku do Vegetey i też napisz,że w raporcie występują. POdaj konkretnie --- dzień datę i godzinę logowania się tych trzech ników na konto Vegety -- jak i odwrotnie --- podaj konkretnie dzień datę i godzinę logowania się Vegety na te pozostałe konta. Jeśli ich nie ma to zakończ to swoje tłumaczenie się bo to jest żenada.Tak jak żenadą jest pisanie,że Vegeta groził wam i wyzywał was.W tym sporze a nie 7 miesięcy temu. WIem,że tutaj zajrzysz. Podawaj fakty poparte dowodami.Jeśli już oskarżasz to udowadniaj. Jeśli nie masz dowodów to zanim coś napiszesz ugryź się w paluchy. Jesteś wręcz zobowiązany z racji swojej funkcji do podawania faktów wraz z dowodami.Puste słowa każdy może pisać. Co widać i tutaj na tym forum. Włazicie tutaj wy adminki i próbujecie zrobić haos.

Już nie ma słow dowas. Zacznijcie przedkładać dowody. A jeśli traktujecie grę desert-operation jako swoją własność to jesteście zobowiązani do tego,żeby podać taką informację do publicznej wiadomości ----- i że wy właściciele gry desert -- operation na polskim serwerze macie prawo robić co chcecie i oskarżać kogo chcecie nie udawadniając niczego. I że gra desert-operation nie podlega żadnym karom ani żadnej innej władzy oprócz was. Ot co.

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 17:03


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 17:15


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 17:45



Anonymous

#121

2011-08-21 18:28

http://www.looki.pl/forum/showthread.php?t=409928

Alisse
Alisse jest nieaktywny
Ej Ty! Niewolnik! Przynieś mi fistaszki. Koniecznie na srebrnej tacy.

Pan Froseti zostaje całkowicie odsunięty od KW.
Wszystkie osoby przez niego zbanowane (te które nadal mają bana, część osób już go nie ma) proszę o kontakt na support.

CZYLI MOZNA!!!

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 18:43


Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 18:46


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 18:55


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2011-08-21 18:57