Administracja Looki.pl, gra Desert-Operations, traktowanie graczy


Gość

/ #231

2011-08-22 20:33

i kolejny absurd adminków looki.pl

Blokowanie kont
Witam adminow

Dziż około godziny 14 otrzymałem blokade konta na 24 godziny za, jak to zostalo ujete atak szpiegowski. nie rozumiem tej blokady gdyz w regulaminie nie znalazłem nic na temat zakazu ataków żołnierzami na okreslonym poziomie punktowym.
Jak sama natura gry wskazuje jest to gra wojenna wiec liczy sie taktyka i wysłanie ataku powyzej 1Miliarda jednostek jest dla mnie zagraniem taktycznym nie szpiegowskim- jesli mialbym na mysli przeszpiegowanie kogos wysłałbym np jeden samolot typu f22 raptor, to ze atakuje ponad 1 miliardem zolnierzy to tylko gra nerwow dla mnie i przeciwnika - dylemat dla niego czy wystawic flote czy nie, oraz adrenalina dla mnie czy atak sie powiedzie. Szkoda, ze nie mam dostepu do konta bo z mila checia wkleil bym raporty z atakow ktore sie powiodły samymi zolnierzami mimo iz przeciwnicy byli zalogowani gdyz jak mniemam w ostatniej chwili chowali floty. prosze o jakiekolwiek sprecyzowanie co to jest ten atak szpiegowski lub zablokowania danych jednostek ( skoro atak nimi jest uznawany za szpiegowski ) na pewnych poziomach punktowych
Pozdrawiam ukaszek27