Administracja Looki.pl, gra Desert-Operations, traktowanie graczy


Gość

/ #232

2011-08-22 20:37

eh nic dodać nic ująć



rozmowa z supportem
Wiadomość w sprawie zgłoszenia
1 Wiadomość od Ciebie do Sun, 19th Dec 2010 2:21 pm
witam

mam pytanie za co zostalo zablokowane moje konto - jak wszyscy wiedza wiele razy atakowalem zolnierzami i to z dobrym skutkiem - nie byl to zaden atak szpiegowski oto przyklady ze zolnierzami tez mozna wygrac
oto przyklady:

http://static.pl.desert-operations.c...64bec70ae.html

http://static.pl.desert-operations.c...c5688ee13.html

moim zdaniem to sie nazywa taktyka a nie szpiegostwo - bym chcial go przeszpiegowac to wysłalbym satelity

wiec jesli ataki zolnierzami sa zabronione na tym poziomie pktowym to prosze zablokujcie to a nie konta graczy

pozdrawiam i prosze o odpowiedz
2 Wiadomość od Lukasz Jakubowski do Sun, 19th Dec 2010 2:22 pm
Witam,
Jak widać na tych raportach, obrońcy nie mieli w ogóle armii.

Wesołych Świąt,
Pozdrawiam,
LukaszJ
3 Wiadomość od Ciebie do Sun, 19th Dec 2010 2:26 pm
no zgadza sie ale to moje ryzyko wtedy - kilka dni temu ten gracz ktorego zaatakowalem zostal pokonany wiec liczylem ze sie nie dostawi obrona a przy tejliczbie wojska moze schowac swoje wiec prosze o odblokowanie konta gdyz to sa ataki taktyczne nie szpiegowskie
4 Wiadomość od Ciebie do Sun, 19th Dec 2010 2:30 pm
jesli uwaza pan to za atak szpiegowski prosze mi pokazac w regulaminie punkt gdzie jest cokolwiek wspomniane ze na poziomie 8 mln pkt nie wolno atakowac zolnierzami - atak szpiegowski to wyslanie np 1 f22 a nie ponad miliarda żołnierzy
5 Wiadomość od Ciebie do Sun, 19th Dec 2010 2:40 pm
jesli karacie za taktyke w grze wojennej to ja tu czegos nie rozumiem
pozdrawiam i zycze wesolych swiat
Łukasz Adamski
6 Wiadomość od Lukasz Jakubowski do Mon, 20th Dec 2010 8:57 am
Na Pana poziomie punktowym wysłanie samych żołnierzy to nic innego jak atak szpiegowski. Wysłał je Pan w ciemno, nie widząc co przeciwnik ma w bazie (bez misji szpiegowskiej), a rzeczą wiadomą jest, że żołnierze nie mają z w normalnej walce żadnych szans. Podesłanie wcześniejszych raportów, gdzie to walczył Pan żołnierzami nie jest argumentem, bowiem jak sam Pan wie, przeciwnik nie miał nic w bazie. Ciekaw jestem, czy wysłał by Pan żołnierzy w sytuacji, gdyby wiedział Pan, co znajduje się w bazie, czym może bronić się atakowany. Do rozpoznania służą misje szpiegowskie.

Wesołych Świąt,
Pozdrawiam,
LukaszJ
7 Wiadomość od Ciebie do Mon, 20th Dec 2010 10:41 am
Witam jesli obawiam sie przeciwnika wysylam misje szpiegowskie jesli wiem ze byl kilka dni wczesniej atakowany to jest szansa na to ze nie dostawl obrony, w zwiazku z pana twierdzeniem poprosze o pokazanie mi pkt w regulaminie gdzie jest zakaz atakowania na moim poziomie pktowym samymi zolnierzami - to nie atak szpiegowski ale taktyka - szpiegowski bylby wtedy jakbym poprawil atak silniejszymi jednostkami czego nie robilem
pozdrawiam i prosze o odpowiedz