Administracja Looki.pl, gra Desert-Operations, traktowanie graczy


Gość

/ #237

2011-08-22 21:13

link z: http://www.looki.pl/forum/showthread.php?t=410026&p=5668177&viewfull=1#post5668177

"i nigdy nie zostanie, niestety. tak dziala nasza "cudowna" administracja my szaraki praktycznie nic nie mozemy ale dobrze ze ktos wyzej sie zainteresowal sprawa, ktos niezalezny z gambler.pl

Witam, Wysłałem list z zapytaniem o tę sprawę do wydawcy gry, rzetelność dziennikarska nakazuje wysłuchać obie strony Gdy dostaniemy odpowiedź (albo w przypadku jej braku), coś na ten temat na pewno napiszemy i podrzucę odnośnik do artykułu. Dziękujemy za zwrócenie nam uwagi na takie problemy! Pozdrawiam serdecznie --
Michał Grabacki
Redaktor Prowadzący Gambler.pl
Hubert Burda Media Polska

mam nadzieje ze nie poprzestana jedynie na obietnicach a co do banow to powiem inna jak dla mnie smieszna histori.

czesc "starszych" graczy albo inaczej napisze bardziej doswiadczonych pamie moze gracza Inspektor_Erektor3 tak, to ja dostalem bana podczas afery bugowej z ropa za to ze mialem jak na tamte czasy sporo kasy ponad 250b (bln) nigdy mi nie udowodnili tego iz bugowalem poniewaz na wszystko mialem raporty a jesli kupowalem to na nieswiadomce. wiadomo nie dalo rady wychwycic kazdej zgugowanej ropy czy ten co ja sprzedal to bugowal czy taka kupil, niestety konto zostalo wyczysczone i pozostali mi wtedy jedynie 1bln na konie i brak wojska, chcialbym rowniez powiedziec iz jedynym argumentem supportu ze strony zarowno lukaszaj jak i forsetiego bylo to ze mam sie przyznac do wszystkiego, a dokladnie "radze powiedziec naprawde jak bylo" i to wszystko i pomimo mozolnego udowadniania iz nie bugowalem tej, ze ropy to nadal slyszalem w kolko jedna odpowiedz, no i mialem do wyboru albo "czystka" konta albo ban staly. z dwojga zlego wybralem to mniejsze zlo a wiec "czystka" chcialbym rowniez powiedziec iz na 99% byla to zemsta admina forsetiego zanim w/w zostal adminem i byl znany jako mod czaty pod nickiem pajur. bardzo czesto klocilem sie z nim na czacie i stad domniemam ze wlasnie to bylo przyczyna "czystki" ale skoro on taki to ja rowniez sie z innymi zemscilem. nie bede pisal co dokadnie, za co pozniej dostalem bana stalego ale powiem tyle ze caly czat mial wtedy niezla beke z naszego naczelnego admina

to chyba wszystko co chcialem powiedziec.
tak dla pewnosci ze kazdy to przeczyta zrobie sobie screena mojej wypowiedzi aby w przypadku jej kasacji ktos jeszcze ja sobie poczytal

Pozdro i jestem z Wami Hanysy mimo ze krawaciarz ze mnie

P.S. sorki za zjedzone literki w wyrazach ale wlasnie ide sobie koryto robic bo glodny jestem hihi

P.S. no to teraz czekac az ja "wylapie" bana hmm tylko co mi przybija?? "push" ?? "multi" przeciez to juz znamy od razu mowie pierwszym moim telefonem od razu gdy go dostane bedzie to telefon do p. Damana Sankiewicz "komendanta" z tego co pamietam Forseti Ty masz juz od niego jedno ostrzezenie"