Protest przeciwko traktowaniu pasażerów linii kolejowej Łódź-Wawa

Tomasz Miodek
Autor petycji

/ #11 Poprawki i uwagi

2014-07-23 22:42

1. Jedna osoba zwróciła mi uwagę na błąd - w jednym miejscu użyłem nazwy Maków zamiast Mokra. Poprawiłem, dziękuję.
2. Poza powyższym list pozostawiam w oryginalnym brzmieniu z 22 lipca. W chwili publikowania nie wiedziałem jeszcze, że zmiana rozkładu zostanie utrzymana (przynajmniej) do 10 sierpnia. Zapewniam jednak, że będę informował odbiorców listu o wszelkich zmianach sytuacji (zwłaszcza na naszą niekorzyść).
3. List wysłałem do wskazanych w nagłówku adresatów oraz do mediów. Jutro wrzucę pełną listę adresową.
4. Mam zamiar stosować metodę na Shawshank. Jeden list mogą zignorować. Jak będę wysyłał list codziennie, w końcu będą musieli zareagować. Każdego, kto uzna to za stosowne zapraszam do wsparcia, czy to przez jednorazową wysyłke, czy przez regularne przypominanie o naszej sprawie.
5. Dziękuję wszystkim, którzy już podpisali. Jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił - gorąco zachęcam. Już jest nas prawie 400 osób. Im będzie nas więcej, tym trudniej będzie nas zignorować. Zwłaszcza że, jak ktoś już napisał, wkrótce wybory.
6. Obecnie jeżdżę ze Skierniewic, ale zaczynałem z Łodzi, wiec znam z doświadczenia sytuację różnych stron.