NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

Kali

/ #81 Re: Re: Re:

2014-09-05 10:18

#80: Mieszkanka Wysokiej - Re: Re:  

To ja sie podłacze do tej rozmowy jesli Panie pozwolą:)

Mieszkanko Wysokiej -

Skad masz takie informacj,że urzednicy wykazali sie niekompetencja.? WOW była od dawna zaplanowna w tym przebiegu i nie pisz bzdur, że ktoś najpierw postawił bloki a później próbował wepchac pomiedzy nie obwodnice bo to jest śmieszne.

(w pewnym momencie zrezygnowali nawet z "naszego" odcinka).

-tak ale to nie dlatego, ze sie nie zmiesci tylko, ze względów finansowych i  zakładali ze bedzie przedewszystkim ruch  tranzytowy podążajacy w strone autostrady i chcieli od ronda w Żernikach wrzucic wszystko na A4 wezeł Wrocław Wschod.

Jednak Gminy międzyinymi moja sie przeciwstawiły takim pomysłom mówic, że duza czesc ruchu bedzie lokalna własnie do Bielan (pomysleli o mnie:)

Jak będziesz stała na zakorkowanym odcinku w Wysokiej, którego w żaden sposób nie będzie można poszerzyć, to może wtedy najdą cię odpowiednie refleksje.

Przeczytaj mój post #59  i Ty uwierz w to ze tam sie spokojnie miesci droga klasy 2x2 +chodniki.

(co zreszta od dawna planowali urzędnicy).

Dodamm, że szukając działki pod budowę domu w 2005, bedzac w Gminie Kobierzyce na ścianie koło geodezji wisiała duza mapka z MPZP i zaznaczony był tam przebieg WOW we wsi(podkreśle słowo :) bo teraz to juz prawie miasto) Wysoka w takiej postacji jak obecnie.

Byłaś w gminie, chociaż raz ? i co Ci powiedzieli ?

 

 

pzdr kali

 

@Mieszkanko Św katarzyny  dojeżdzasz do Bielan czy dalej?