Ostatnia część trylogii Laini Taylor w Polsce!

autorka petycji.

/ #28 Re:

2014-10-26 17:09

#27: Victusify -  

 A. To jest petycja. Mogą ja rozpatrzeć bądź też nie.

B. Nie musi to być jak już w wczesniejszym komentarzu wspomniałam dla przykłądu milionowy, czy nawet paro tysięczny nakład! Jeżeli nie mają pieniędzy bądź narzekają na brak czytelników niech wydadzą 500, 1000 kopii bądź zdecydują się na wydanie e-booka. Edycja limitowana. Jestem pewna, że po sukcesie z Niezgodną jest ich na to stać ;-)

C. Chciałam zauważyć iż jest to finał, więc jeżeli narzekali na małą ilość czytelników to dlaczego wydawali drugą część tej trylogii? Po co dawali fanom nadzieję na wydanie kolejnej części? Trochę to nie fair, nie sądzisz? I co mamy teraz zrobić siedzieć i wpatrywać się w sufit? Nie każdy ma możliwość przeczytania wersji angielskiegj bądź jej kupienia. Jeżeli serię zakończyliby po pierwszej części, sprawa byłąby jasna i raczej taka petycja nie miałaby miejsca.

D. Wydawnictwo Amber gdyby choć trochę się postarało mogłoby zareklamować tą oto serię, bo w wyniku obserwacji mogę śmiało stwierdzić iż interesuje ich promowanie jedynie serii Niezgodna. Większość moich znajomych, ktorzy namiętnie czytają książki, recenzentów, osób w środowiskach czytelniczych nigdy nie słyszało o tej serii. Dlaczego? Poniewać wydawnictwo nie postarało się z reklamą i marnie wykorzystało fakt iż książka za granicą jest sukcesem oraz jest kręcony film na jej podstawie.

E. Akcja ma również na zamiarze promowanie książki. Namawianie znajomych oraz innych fanów książek do przeczytania tej oto trylogii.  Im więcej osób przeczyta - tym większy zysk dla wydawnictwa, czyć nie? Staramy się zwiększyć jej popularność, zbierać podpisy i tymi oto dwoma celami postarać się przekonać wydawnictwo do zmiany decyzji.

Pozdrawiam.