List otwarty do społeczności naukowej i Polskiej Akademii Nauk
wegetarianin |
/ #294 obiektywnie patrząc - wyłącznie moja opinia2015-03-21 02:40Koniec z układami i przekrętami w INE PAN, początek dla otwartych umysłów i nowych przyszłych studentów, którzy wyleczą ten skostniały twór. Mam nadzieję, że nowy Prezes PAN będzie miał odwagę wyjaśnić "brak 120 uchwał, decyzji i zarządzeń, które zgodnie z polskim prawem były niezbędne do prawomocnego prowadzenia studiów" jak i wiele innych nadużyć finansowych jakie były tam praktykowane! Powinien również wyciągnąć konsekwencje dyscyplinarne w stosunku do osób, ktore tego się dopuściły, chyba, że prof. C. Wójcik już to zrobił - może dlatego to rozsierdziło pozostałych współpracowników? Z powyższego wynika, że prof. C. Wójcik przygotował te 120 uchwał po objęciu przez niego stanowiska dyrektora INE PAN, czyli wniosek jest taki, że wcześniej studia doktoranckie były prowadzone bezprawnie. Zastanawia mnie fakt, dlaczego wybraliście prof. C. Wójcika na dyrektora skoro podobno był taki nieudolny jak piszecie powyżej, przecież pracuje chyba już od 1999r. a nie od dwóch lat, to nie był pierwszy lepszy człowiek z ulicy, musieliście go znać? Gdybym miał firmę to na dyrektora zatrudniłbym pracownika z największą wiedzą, doświadzeniem i charyzmą, który byłby godny zaufania i dobrze reprezentowałby moją firmę! Dla mnie jest jasne, że ktoś przed nim nieźle tam namieszał, a że prof. C. Wójcik wszedł w gniazdo os to nie dziwię się, że chcą się jego pozbyć i zrzucić na niego całą winę. Patrząc obiektywnie po przeczytaniu w/w komentarzy jestem za prof. C. Wójcikiem - GRATULUJĘ ODWAGI, ETYKI i GODNOŚCI. POWODZENIA i mam nadzieję, że będzie Pan wzorem do naśladowania dla młodych ludzi, którzy w przyszłości będą mogli reprezentować NASZ KRAJ.
Jak można oszukiwać studentów - młodych ludzi? Jaki dajecie dla nich przykład? |
|
OTWARTY LIST DO PREZYDENTA DONALDA J. TRUMPA
DELEGALIZACJA PiS – podpisz obywatelski projekt ustawy! Powiedz NIE Kaczyńskiemu i partii Ziobry | checkPRESS.pl
NIE dla wyburzenia "Pałacyku pod Pszczółką" w Limanowej
Poprawa prawa! Nieuczciwym najemcom mówimy Nie
#RatujmyFyrtel
Wniosek o postawienie Premiera Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu
Petycja dotycząca wyboru pełnomocnika ds.Osób z Niepełnosprawnościami w nowym rządzie
Ustanowienie dnia 22 września Dniem Pamięci o Zagładzie Osób z Zaburzeniami Psychicznymi na terenach okupowanej Polski podczas II wojny światowej
NIE farmom fotowoltaicznym w okolicy Źródeł Łyny #RatujmyŁynę
Apel o kontynuację budowy CPK
POMÓŻ NAM URATOWAĆ BIAŁY BUDYNEK !
APEL O WSPARCIE DLA MEDYCYNY NATURALNEJ I ZIELARSTWA
Czy jest jakaś rzecz, którą pragniesz zmienić?
Milczenie nie powoduje zmiany. Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo? Zapoczątkuj ruch społeczny, tworząc petycję.
Stwórz własną petycjęInne petycje, które mogą cię zainteresować
#RatujmyFyrtel
4195 Utworzone: 2025-04-30
Apel do Pani Prezydent Aleksandry Kosiorek o uniemożliwienie zabudowy zielonych i leśnych terenów przy ulicach Bosmańskiej i Śmidowicza oraz wprowadzenie konkretnych zmian do MPZP dzielnicy Oksywie.
1068 Utworzone: 2025-04-16
DOŚĆ PARALIŻU KOMUNIKACYJNEGO PRZY MC DONALD`S W WESOŁEJ!! ŻĄDAMY PILNEJ PRZEBUDOWY SKRZYŻOWANIA TRAKTU BRZESKIEGO I UL. PIŁSUDSKIEGO AŻ DO SULEJÓWKA!!
202 Utworzone: 2025-04-28
Petycja w sprawie objęcia ochroną Stawów Podgórzyńskich
475 Utworzone: 2025-05-03
IŁAWA SPARALIŻOWANA. GMINA BISKUPIEC PRZECIETA. TAK KONSULTACJI STOP DECYZJI GDDKiA!
151 Utworzone: 2025-05-05
Stop przemocy wobec medyków - medyczna niebieska karta, rejestr agresywnych pacjentów teraz!
11736 Utworzone: 2025-04-29
Petycja przeciwko wycince alei wiązów i klonów na ul. Wojska Polskiego
670 Utworzone: 2025-05-03
Protest przeciwko planom wycinki lasów na Lublinku w Łodzi, co umożliwia przyjęty mpzp
2045 Utworzone: 2025-04-10
Przedszkola Publiczne Zagrożone
4957 Utworzone: 2024-11-18
Petycja dotycząca usunięcia ogrodzenia oddzielającego osiedla Dywizjonu 303 i Orlińskiego
328 Utworzone: 2025-05-01
Petycja o zatrzymanie lub zmniejszenie skali inwestycji przy ulicy Postępu 2 na Służewcu
1012 Utworzone: 2024-11-12
Rewitalizacja boiska asfaltowego w Wiśniówce – chcemy bezpiecznej i nowoczesnej przestrzeni dla wszystkich mieszkańców!
36 Utworzone: 2025-05-06
Możliwość wyboru języka nowożytnego w klasie 7
24 Utworzone: 2025-05-05
Petycja o przywrócenie pociągu relacji Kraków Główny - Łódź Fabryczna (Reymont) przez Koniecpol
181 Utworzone: 2025-03-20
Wprowadzenie dyżurów nocnych Straży Miejskiej w Łomiankach
92 Utworzone: 2025-05-03
Poszerzenie rozkładu jazdy MZK do Barczygłowa
202 Utworzone: 2024-08-25
Petycja w sprawie zapewnienia rodzicom dzieci hospitalizowanych w oddziałach intensywnej terapii całodobowego towarzyszenia rodzica.
65573 Utworzone: 2025-02-13
Petycja do Prezydenta Miasta Biała Podlaska o usunięcie flagi Ukrainy z budynku urzędu
223 Utworzone: 2024-11-23
Zakaz Kolców
888 Utworzone: 2024-03-15
Nie dla teologa jako przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie
214 Utworzone: 2025-04-21