List otwarty do społeczności naukowej i Polskiej Akademii Nauk

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji List otwarty do społeczności naukowej i Polskiej Akademii Nauk


Gość

#276 Re: Re: Kłamstwa

2015-03-20 15:56

#24: Prawda - Re: Kłamstwa 

 WIELKIE I OTWARTE UMYSŁY ZAWSZE ODNAJDĄ  DROGĘ  DIALOGU ponad wszelkimi podziałami.

Tymi słowami włąsnie pogrążył Pan swojego idola


Gość

#277 Re: Re: Re: Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!

2015-03-20 16:01

#255: studen Pan a nie SGH - Re: Re: Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!  

 pisaku naucz się, że umorzenie pisze się przez rz, a nie ż


Gość

#278 Re: Panie i Panowie z INE

2015-03-20 16:05

#51: Manteuffel - Panie i Panowie z INE 

 Pod petycją Wójcik jedzi ena zachód to bym się podpisała.

lesio

#279 SZOK !

2015-03-20 16:23

Kochani dyskutanci -  Dr hab. Cezary Wójcik jest zatrudniony w INE PAN od 1999 roku !

On był przy tym wszystkim. Pracował, prowadził zajęcia, itd. I nic nie widział?

1 maja 2013 roku zosatał dyrektorem. To prawie dwa lata !

I teraz się ocknął ? Teraz ujawnia ? Bo grozi mu kolejna wylotka z roboty ?

??? !!!!!!! ???

Przecież to są kpiny - czy wy tego nie widzicie ?

dociekliwy

#280 Podpisy to w 50% lipa !

2015-03-20 16:48

Część podpisów to zwykła lipa !!!

Wystarczy wpisać cokolwiek jako nazwisko i wybrać opcję niepokazywania danych i podpis jest zaliczony !

Pojawia się jako:

  Sygnatariusz zadecydował nie ujawniać swojego nazwiska w internecie

Zobaczcie ile jest takich podpisów.

Ciekawe ile z nich wpisali osobiście CW i OK ?

;) :)


Gość

#281 Re: Podpisy to w 50% lipa !

2015-03-20 16:55

#280: dociekliwy - Podpisy to w 50% lipa ! 

 Faktycznie!

Przećwiczyłem to na innej petycji Justin Bieber Come To Poland

Jak chcecie możecie sami sprwdzić. Najlepiej wybrać równie "ciekawą" - jak np ta:

Precz z Kuźniarem wiarołomcą

Ale beznadzieja! Można manipulować podpisami!

Aleksandra Kozeł

#282 Re: Re: Podpisy to w 50% lipa !

2015-03-20 16:56

#281: - Re: Podpisy to w 50% lipa ! Ale beznadzieja! Można manipulować podpisami!

 A jak myślisz - dlaczego CW tutaj zamieścił akurat swoją petycję ?

;) :))))))))))))))


Gość

#283 Re:

2015-03-20 16:58

#130: -  

 Czyli odważnie zniszczyłem wszystko co przez lata budowali moi poprzednicy a w zamian nie stworzyłem nic. BRAWO

Zdzisław Dyrman, zasadniczo ...

#284

2015-03-20 17:03

Dramat:

http://www.petycjeonline.com/signatures//470

W sumie nie wiadmo czy te ujawnione także są prawdziwe. Przecież można sie podpisać dowolnie.


Gość

#285 Re: Podpisy to w 50% lipa !

2015-03-20 17:53

#280: dociekliwy - Podpisy to w 50% lipa ! 

 Chyba nie - po IP widać, że 544 komputery brały udział:-) w  głosowaniu :-) na list otwarty

Wystarczy kliknąć w zakładkę  "statystyka".


Gość

#286

2015-03-20 18:02

Biorąć pod uwagę, że są dodatkowe 42 podpisy to mogli je złożyć małżonkowie lub inni studenci ze wspólnych komputerów. U mnie np. podpisałem ja i moja żona na jednym komputerze.

Fajnie, że jest weekend.

 


Gość

#287 Re: Re: Podpisy to w 50% lipa !

2015-03-20 18:48

#285: - Re: Podpisy to w 50% lipa ! po IP widać

 że 290 to Wawa. W neo wystarczy sie rozłaczyc i połączyc ponownie i masz nowe IP :)

Dodatkowo 587-544 = 43 głosy z tego samego kompa!

Nie no, spoko ... ;) :)


Gość

#288 Re:

2015-03-20 18:49

#286: -  ja i moja żona

 :))))

no proszę ! a dzieciaczki ?


Gość

#289 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!

2015-03-20 19:15

RW

#290 Re: Re: Kłamstwa

2015-03-20 19:37

#42: PG - Re: Kłamstwa 

Znowu insynuacje i czarny PR bez CIENIA jakiegokolwiek rzeczowego argumentu. Jakis anonim PG twierdzi, ze Prof. Wojcik nie jest dobrym naukowcem. Ot, Internet, nie wiadomo kto to toen/ta/to PeGie dajace tu glos, ale dokonania Profesora kazdy smialo moze sprawdzic sam, patrzac na jego dorobek.


Gość

#291 Re: Re: Re: Re: Kłamstwa

2015-03-20 19:41

#92: - Re: Re: Re: Kłamstwa 

Moze jakis konkret, zalosny anonimie?


Gość

#292 Re:

2015-03-20 21:19

#40: US -  

 Jakies konkrety oszczerco?


Gość

#293 Re:

2015-03-20 23:02

#184: -  

Podly anonim.... Lenistwo... Czlowiek od podstaw zorganizowal BISE, dobral zespol ludzi, pokierowal projektem badawczym, na ktory skladalo sie kilkadziesiat zespolowych prac analitycznych. I do tego zespol BISE byl kilkukrotnie mniejszy niz zespol UK Treasury przygotowujacy podobny raport pod auspicjami Browna. Do tej pory niczego o podobnej randze nie zrobiono w Polsce.

dla internetowych klamczuchow tu strona z seminarimai BISE:

http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/badania/seminaria_bise.htm

 

wegetarianin

#294 obiektywnie patrząc - wyłącznie moja opinia

2015-03-21 02:40

     Koniec z układami i przekrętami w INE PAN, początek dla otwartych umysłów i nowych przyszłych studentów, którzy wyleczą ten skostniały twór. Mam nadzieję, że nowy Prezes PAN będzie miał odwagę  wyjaśnić

"brak 120 uchwał, decyzji i zarządzeń, które zgodnie z polskim prawem były niezbędne do prawomocnego prowadzenia studiów"

jak i wiele innych nadużyć finansowych jakie były tam praktykowane! 

    Powinien również wyciągnąć konsekwencje dyscyplinarne w stosunku do osób, ktore tego się dopuściły, chyba, że prof. C. Wójcik już to zrobił - może dlatego to rozsierdziło pozostałych współpracowników? Z powyższego wynika, że prof. C. Wójcik przygotował te 120 uchwał po objęciu przez niego stanowiska dyrektora INE PAN, czyli wniosek jest taki, że wcześniej studia doktoranckie były prowadzone bezprawnie. Zastanawia mnie fakt, dlaczego wybraliście prof. C. Wójcika na dyrektora skoro podobno był taki nieudolny jak piszecie powyżej, przecież pracuje chyba już od 1999r. a nie od dwóch lat, to nie był pierwszy lepszy człowiek z ulicy, musieliście go znać? Gdybym miał firmę to na dyrektora zatrudniłbym pracownika z największą wiedzą, doświadzeniem i charyzmą, który byłby godny zaufania i dobrze reprezentowałby moją firmę! 

      Dla mnie jest jasne, że ktoś przed nim nieźle tam namieszał, a że prof. C. Wójcik wszedł w gniazdo os to nie dziwię się, że chcą się jego pozbyć i zrzucić na niego całą winę. Patrząc obiektywnie po przeczytaniu w/w komentarzy jestem za prof. C. Wójcikiem - GRATULUJĘ ODWAGI, ETYKI i GODNOŚCI. POWODZENIA i mam nadzieję, że będzie Pan wzorem do naśladowania dla młodych ludzi, którzy w przyszłości będą mogli reprezentować NASZ KRAJ. 

  

Jak można oszukiwać studentów - młodych ludzi? Jaki dajecie dla nich przykład?   

Miś

#295 Re: Re: Podly anonim.... ?

2015-03-21 06:29

#293: - Re:  Podly anonim.... Lenistwo...

 chyba jednak nie, jest to po prostu prawda - oto Komunikat Biura Prasowego NBP:

https://www.nbp.pl/aktualnosci/wiadomosci

Wynika z niego jasno że:

W trosce o sprawne działanie Biura oraz terminową realizację prac nad raportem, prezes NBP po prostu zwolnił Pana Wójcika z obowiązków dyrektora Biura do Spraw Integracji ze Strefą Euro. I tyle. Jest tam jeszcze coś o konflikcie - no ale to, to chyba w przypadku Pana Wójcika nikogo nie dziwi :(

?

czytający

#296 Re: Re: Re: Kłamstwa

2015-03-21 06:51

#290: RW - Re:  dokonania Profesora kazdy smialo moze sprawdzic sam

abcdef

 Które? -  te opisane tutaj: #37

 

czy inne "dokonania":

#85

#206

#208

przy okazji: "...tytuł, którym się posługuje jest wyłacznie nazwą stanowiska, które zajmuje w INEPAN. Gdy je straci, to przestanie być "profesorem". Aby być prawdziwym tytularnym profesorem, trzeba się wylegitymować rzeczywiście niepodważalnym dorobkiem, który jest oceniany przez zewnętrznych recenzentów i Cetralną Komisję , która to nadzoruje..."

wegetarianin

#297

2015-03-21 07:50

NBP nie jest przedmiotem sprawy, odsyłam do listu otwartego jak powyżej oraz do komentarza nr 294.

Był taki zły i nie dobry i wybrano go na stanowisko dyrektora, przecież to kolejna kompromitacja dla pracowników z INE PAN!

Faktem jednak jest:

"brak 120 uchwał, decyzji i zarządzeń, które zgodnie z polskim prawem były niezbędne do prawomocnego prowadzenia studiów" 

 

które to właśnie prof. C. Wójcik wprowadził w życie po jego wybraniu na te stanowisko, żeby wszystko wyprostować a nie jego poprzednicy czy też współpracownicy, dlaczego oni tego nie zrobili, dlaczego oszukiwali młodych studentów?


Gość

#298

2015-03-21 08:44

ludzie zabierzcie się do roboty, chyba, że nie macie nic innego do roboty niż wylewanie pomyj. Petycja odegrała swoją rolę, prof. Maruda nie została wybrana. Koniec i kropka. Ten kto napisze jeszcze jeden komentarz to nie wie po co była petycja i ma potrzebę pisania nie  na temat. Niech pisze bajki dla dzieci albo się zaangażuje w walkę o inne principia niż wybór Prezesa PAN.

;) :)

#299 Re:

2015-03-21 08:51

#298: -  Petycja odegrała swoją rolę, prof. Maruda nie została wybrana. Koniec i kropka. Ten kto napisze jeszcze jeden komentarz to nie wie po co była petycja

 Nareszcie szczera wypowiedź.

Brawo!  To Pan CW czy OK anonimowo?

A ja naiwnie myślałem że ta petycja była w obronie polskiej nauki ...

 


Gość

#300 Re: Re: Re: Re: Kłamstwa

2015-03-21 11:08

#296: czytający - Re: Re: Re: Kłamstwa 

 szanowny panie "abcde"- domyslamy sie, ze mamy do czyniena ze slawetnym profesorem-kretynem - do Harvardu, IESE, Berkely, ECB, OeNB nie przyjmuja na piekne oczy, a i nawet za to, ze ma sie stopien/tytul naukawy z pipidowy, przyznany koledze przez kolegow. Ale rozmiem, ze zawisc rzadzi sie wlasnym prawem. Zatem wesolych grtafomanskich bazgrolow, fajnie, ze moze sobie pan ulzyc, zmien pan tylko czcionki i styl edycji, bo latwo pana zidentyfikowac. No i to przypominanie sobie alfabetu na poczatku kazdego , pozal sie boze, "wpisu", zlituj sie pan.