List otwarty do społeczności naukowej i Polskiej Akademii Nauk

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji List otwarty do społeczności naukowej i Polskiej Akademii Nauk


Gość

#251 Re: Dyrektor niszczyciel

2015-03-20 12:49

#243: student KSSI - Dyrektor niszczyciel 

 Proszę dokładnie sprawdzić kto odpowiada, za kłopoty o których Pan pisze.

Szkoda czasu na irytację :o).Proszę iść na spacer ,odprężyć się i popatrzeć na sprawę z szerszej perspektywy :o).

Myślę,że prof.Wójcik od dawna pracuje nad rozwiązaniem Pańskich problemów.

 

troche starszy badacz

#252 Re: Młoda Badaczka

2015-03-20 12:51

#16: - Młoda Badaczka  

 Nie masz nic z PANem wspólnego dlatego gratulujesz mu odwagi.

Co cie obchodzą inni, mi studia rozwalił, zaraz zniszczy Instytut Ekonomiczny a ty gratulujesz odwagi.

Zajmisz się badaniami na swojej uczelni i wiedz, że jak starczy mu siły to zmieni on INE PAn w Nie istniejący Pan.

Żenada co wiesz na ten temat, że się wypowiadasz.

 


Gość

#253 Re: Re: Młoda Badaczka

2015-03-20 13:04

#252: troche starszy badacz - Re: Młoda Badaczka  

 Każdy ma prawo sie wypowiadać. 

student

#254 Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!

2015-03-20 13:14

#31: - Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!  

 Świat nie jest idealny szczególnie widać to po poczynaniach Wójcika. Sprawa o której piszesz, że została odddana do prokuratury, zostałą znana za pomówienie.

Folwark przychylnych Wójcikowi ludzi, którzy świadomie bądż z braku samodzielnego myslenia niszcżą instytut mam nadzieję, że odejdzie do lamusa.

studen Pan a nie SGH

#255 Re: Re: Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!

2015-03-20 13:19

#34: - Re: Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!  

 Bo został wprowadzony w bląd, może właśnie dla tego odszedł. Sprawa zostałą przez prokuraturę umozona, chyba wystarczy


Gość

#256 Re: Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!

2015-03-20 13:33

#254: student - Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!  

 Przychylni profesorowi ludzie jak i sam Profesor starają się zmierzać ku doskonałości w najszerszym tego słowa znaczeniu .Energię poświęcają  działaniu.Część osób ma kłopot z nadąrzeniem, bo co tu kryć wyprzedzają innych o kilka kroków. 

Student PAN

#257 Studenci SGH prawdopodobnie za zaliczenia podpisują petycje

2015-03-20 13:39

Skandalem jest, ze studenci SGH nie mający pojęcia o sytuacji w INE PAN hurtowo podpisują haniebną petycje. Tanio skórę i ideały sprzedam daj Pan 3.

Żenada

jak można być takim ....

#258 Re:

2015-03-20 13:44

#27: -  

 Idż niszczyć z Wójcikiem jakąs inna najlepiej zagraniczną instytucję, od INE PAN wara. Może do Rosji by się Panowie wybrali coś naprawić to by coś dobrego dla Polski z tego wyszło po roku Putin by się wami zamiast Ukrainą zajmował.

student

#259 Re: Pracownik PAN

2015-03-20 13:52

#44: - Pracownik PAN 

 Pracownik PAN, czyli świerzo zatrudniony kolega Wójcika. HAHAHA

Koniec dla tworzenia wlasnego folwarku kosztem studentów i pozostałej kadry naukowej nie związanej z Wójcikiem.


Gość

#260 Re: Studenci SGH prawdopodobnie za zaliczenia podpisują petycje

2015-03-20 13:53

#257: Student PAN - Studenci SGH prawdopodobnie za zaliczenia podpisują petycje 

 STUDENCI WSZYSTKICH UCZELNI już wpływają i współuczestniczą w tworzeniu nauki polskiej.Są ważnym elementem rozwoju.Proszę nie pozbawiać ich głosu.

 

student KSSI

#261 Re: Komentarze troli

2015-03-20 13:59

#49: Sedzia - Komentarze troli 

 Jakie trole jestem studentem INE PAN i jestem zwyczajnie oburzony zaistniałą sytuacją, mianowicie wybrałem Polską Akademie Nauk  główne ze względu na posiadaną renomę, misję oraz istniejący już od roku nowatorski na skalę europejską  projekt. Dlatego, też wybrałem na 4 lata swojej przyszłej edukacji Kolegium Studiów Społecznych Instytutów Polskiej Akademii Nauk (KSSI). Program zakładał bowiem interdyscyplinarność na szeroką skalę, na przestrzeni 2 lat zdobywałem wiedze z zakresu filozofii, socjologii, prawa, ekonomi oraz psychologii, wszystko podane było w chronologiczny, spójny i interesujący sposób, było wiele egzaminów i prac do napisania, natomiast czuło się, iż uczestniczy się w ważnym/interesującym przedsięwzięciu. Poziom zajęć był wysoki, zaproponowany program był spójny i ciekawy a prelegenci nie przypadkowi ( takie odnosiłem wrażenie). Na obecną chwilę nie spotkałem się już więcej nigdzie z takim podejściem do nauki, albowiem u większość kadry naukowej  tendencje są ukierunkowane na  specjalizację w wąskich dziedzinach.

A obecnie jestem w innym miejscu to już nie jest ten sam instytut, wszystko jest niszczone a sam dyrektor instytutu szkaluje własna instytucję i przełożonych po różnych gazeta. Co to ma być, tak bronie swoich interesów a Pan pewnie pensji.

 

Student PAN

#262 Re: Re: Studenci SGH prawdopodobnie za zaliczenia podpisują petycje

2015-03-20 14:04

#260: - Re: Studenci SGH prawdopodobnie za zaliczenia podpisują petycje 

Nie pozbawiam ich głosu, tylko demaskuję prawdopodobne pobudki ich działania. Bo wiedzę to raczej cerpią z jednego źródła.

 

 

tak

#263 Re:

2015-03-20 14:08

#234: -  

 Powinieneś dodać za zniszczenie Polskiej Akademii Nauk. Bo wypowiedż jest chyba niepełna.

zdziwiony

#264 Re:

2015-03-20 14:12

#241: -  

 To jest pisane na serio czy ktoś Pani groził.


Gość

#265 Re: Re: Komentarze troli

2015-03-20 14:13

#261: student KSSI - Re: Komentarze troli 

 Serdecznie Panu współczuje.... i nie tylko Panu ale również wszystkim,którzy ponoszą konsekwencję bezprawnych działań. Z myślą o takich min. osobach związane są działania prof. Wójcika.

troche starszy badacz

#266 Re: Re: Re: Młoda Badaczka

2015-03-20 14:26

#253: - Re: Re: Młoda Badaczka  

 OK , poniosło mnie, przyznaje

KS

#267 Re: Re: Nie wykluczyłbym rozwiązania instytutu

2015-03-20 14:37

#249: ... - Re: ... udokumentowane zarzuty

 udokumentowane zarzuty ???

- a czym jeśli łaska ? - proszę wskazać to udokumentowanie !!!!

Sprawa z EDBA jest niesty zupełnie inna - proszę mi wierzyć ...

student

#268 Re: Re: Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!

2015-03-20 14:41

#256: - Re: Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!  

Kiedyś był taki program który nazywał się Komiczny Odcinek Cykliczny KOC.

Szczególnie podoba mi się powyższe zdanie: "Energię poświęcają  działaniu".

Majstersztyk, tak muszę przyznać, że jestem o kilka kroków wyprzedzony.


Gość

#269 Re: Re: Re: Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!

2015-03-20 14:47

#268: student - Re: Re: Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!  

 Bardzo się cieszę,że wreszcie coś się Panu spodobało :)

student KSSI

#270 Re: Re: Re: Komentarze troli

2015-03-20 14:48

#265: - Re: Re: Komentarze troli 

 Dziękuję, za współczucie (tylko to ja przyszedłem na interesujące studia a znalazłem się, wiadomo gdzie w...), bezprawne działania  to się jednak mam wrażenie rozwiązuje w inny sposób (sądy, prokuratura) a nie chodząc po różnych mediach i opowiadając jakim to się jest wspaniałym a jaki świat wokół jest zepsuty. Powiem Panu że ja osobiście nie kupuje takiej narracji, pomówimy kogo się da to nie będą patrzeć nam na ręce.

Ja widzę to niestety zgoła inaczej w skrócie; przerost formy nad treścią.

INE

#271 Re: Re: Re: Nie wykluczyłbym rozwiązania instytutu

2015-03-20 14:55

#267: KS - Re: Re: Sprawa z EDBA jest niesty zupełnie inna - proszę mi wierzyć .

 DOKŁADNIE ! - wszyscy z INE wiedzą, że jest dokument z 2 grudnia 2013 (!) adresowany do Pana dyr. Wójcika (!) - który dokładnie wyjasnia już wtedy problem EDBA.

Pod dokumentem podpisany jest Pan prof. H. Izdebski i Pan rpr Zieliński.

Zatem to co napisał Pan Kowalewski o zaskoczeniu i krzywdzie studenta z Wietnamu (Pana L.P.M. nawiasem mówiąc czyjego doktoranta?) - jest niewarte nawet komentowania.

Nie dajcie sobą manipulować !!!

Przecież Pan Wójcik tylko mówi (pisze) - niech pokaże dokumenty !!!

 


Gość

#272 Re: Re: Re: Re: Nie wykluczyłbym rozwiązania instytutu

2015-03-20 15:18

#271: INE - Re: Re: Re: Nie wykluczyłbym rozwiązania instytutu 

Owszem, niech pokaże. Użył sformułowania "wszystkie te fakty są udokumentowane", czym zasygnalizował gotowość na konfrontację prawną. I nie nam ma to pokazywać, ale właściwym instytucjom. Choć oczywiście nie mam nic przeciwko upublicznieniu tych dokumentów, ale nie ZAMIAST, a jedynie PRZY OKAZJI formalnego wyjaśnienia tych spraw.

Nawiasem mówiąc - jeżeli dyskutujemy o nauce, to prosiłbym o unikanie w dyskusjach sformułowania "PROSZĘ MI WIERZYĆ", bo ono kojarzy mi się z ekspedientką zapewniającą, że sprzedawane przez nią mięso jest świeże :-) Trudno mi jest logicznie pogodzić czyjąś złość na autora petycji, że nie pokazuje dokumentów, i równoczesne stosowanie sformułowań tego typu. Tzn. mi macie wierzyć bez dokumentów, ale Wójcik niech dokumenty pokaże.

student KSSI

#273 Re: Re: Dyrektor niszczyciel

2015-03-20 15:29

#251: - Re: Dyrektor niszczyciel 

abcdef

Dlaczego ja mam sprawdzać i oceniać w państwie prawa jeżeli dochodzi do nieprawidłowości to zajmuję się tym prokuratura i sądy, a z tego co się orientuję to właśnie umorzyła wszczęte z inicjacji Pana Dyrektora śledztwo. Mam jednak wrażenie, że najbliższym czasie będzie miała dużo pracy z racji dużej ilości pomówień.

Myślę, że prof. Wójcik od dawna pracuje nad rozwiązaniem Pańskich problemów (zabawne) np. w ten sposób nie wypłacając przez 2 lata należnych studentom stypendiów, mimo wpływu środków z ministerstwa. Podobno na prośbę Wójcika (sam się chwali) zwracano z powrotem te środki do ministerstwa o co mogło chodzić (ja dziękuje za taką pomoc).

Dla mnie te wszystkie działania to zwykłe niszczycielstwo nawet z kolegami zastanawialiśmy się, padła teza, czy aby przypadkiem dyrektor nie jest agentem obcego wywiadu (wspaniały manipulator) mającym na celu zniszczenie INE PAN

Z propozycji spaceru skorzystam.

 

student

#274 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!

2015-03-20 15:42

#269: - Re: Re: Re: Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!  

abcdef abcdef

Spodobało mi się jeszcze Państwa dążenie do doskonałości, pewnie rozumianej; kto lepiej potrafi nie kwestionować słów dyrektora w najszerszym tego słowa znaczeniu, a ja chociaż teraz przy całej tej tragedii mogę się chwile pośmiać za co szczerze Panu dziękuję.


Gość

#275 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!

2015-03-20 15:54

#274: student - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Petycja pokazuje fałszywy obraz !!!  

 ...ależ nie ma za co dziękować :) śmiech to zdrowie :)