Technicy elektroradiologii ponownie do Trybunału Konstytucyjnego

cd

/ #30

2015-12-02 12:49

juz pani Kopacz dawno temu powiedziala ze jesteśmy tak nieliczną grupą zawodową że nie ma czasu zająć się naszym problemem,w związku z czym skazała nas techników elektroradiologii na niebyt,to skandal tak jednym zdaniem stwierdzić że grupa ludzi nie zasługuje na uwagę,pracuję w zawodzie ponad 20lat,odebrano mi prawa nabyte,nigdy dużo nie zarabialiśmy,nie ma ustawy o naszym zawodzie,niech lekarze diagnozują pacjentów bez zdjęć rtg,tomografów i rezonansów......pracuję w szpitalu i wiem że to niemożliwe!od 8 lat nie było podwyżki,teraz są zwalniane osoby z pracy,ponoć jest nas za dużo!?wiele koleżanek i kolegów po przejściu na emerytury zmarło na raka,teraz już promieniowanie nie szkodzi,dziwi mnie to bo zachodzące zjawiska fizyczne są stałe i za przeproszeniem mają gdzieś czyjeś opinie na ten temat,co z ochroną radiologiczną pracownika?bo pacjenta trzeba chronić jak zawsze.kochani technicy elektroradiologii!NIE DAJMY SIĘ IGNOROWAĆ ,a to robi z nami ustawodawca a i często ludzie współpracujący obok nas