Technicy elektroradiologii ponownie do Trybunału Konstytucyjnego

Stanisław z Łodzi

/ #41 Technik jest ŚMIECIEM!

2015-12-11 20:42

Pamiętam jak dziś, kiedy to na mównicy sejmowej ówczesna minister zdrowia Kopacz krzyczała do głosów z sali: "... i co z tego, że było 5 godzin - nie będzie bo promieniowanie nie jest szkodliwe!"

Swoją drogą dlaczego nasz zawód technika elektroradiologii nie zalicza się do zawodów medycznych ?!

Wszak KAŻDY pacjent MUSI przejść przez izbę przyjęć i w 99, 999999999 % MUSI MIEĆ ZROBIONE JAKIEŚ ZDJĘCIE LUB BADANIE W RADIOLOGII !

Nie wiem czy w większości, ale w tych placówkach co ja znam - TECHNIK JEST ŚMIECIEM!

Badaniami "rządzi" pielęgniarka, większe pieniądze ma pielęgniarka, nie ma pielęgniarki TECHNIK ZROBI KONTRAST DOUSTNY , itp, nie ma rejestratorki TECHNIK WPISZE PACJENTA, WYDA WYNIKI -      JAK NIE MA TECHNIKA TO ANI pielęgniarka, ANI rejestratorka NIE ZROBIĄ ANI ZDJĘCIA, ANI BADANIA CT LUB RM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znam jedną inteligentną lekarza radiologa Ewę z Łodzi - kiedyś powiedziała: ".... szanuję techników bo: JA Z TECHNIKIEM BEZ PIELĘGNIARKI MOGĘ ZROBIĆ KAŻDE BADANIE - JA Z PIELĘGNIARKĄ, ALE BEZ TECHIKA NIE MOGĘ ZROBIĆ NIC !!!!!!".