Cofnięcie zmian personalnych w Programie Trzecim PR


Gość

/ #2843

2016-03-26 21:09

Jestem zwiążany emocjonalnie jako słuchacz z radiową "trójką" od kiedy Ona istnieje. I cenię ją za super profesjonalizm dziennikarski zarówno w warstwie muzycznej jak i kulturalno-ekonomiczno-światopoglądowym. Ponadto audycje prowadzoną przez Pana Jerzego Sosnowskiego, które regularnie we wtorki wieczorem słuchałem, chociaż często nie w całości uważałem za wydarzenie radiowe w naszym kraju. Były prowadzone z niesamowitą kulturą, taktem i znajomością tematu a jednocześnie o tak wspaniałym spektrum zaproszonych gości. Wiadomość o zwolnieniu Pana Jerzego po prostu mnie zabolała i niestety również przeraziła. I dlatego czynnie postanowiłem przyłączyć się do protestu przeciwko duchowi czasu w radiowej "trójce" przypominające najgorsze czasy bolszewizmu i carskiej Rosji kiedy eliminowano z życia publicznego najbardziej wartościowe osoby, kiedy eliminuje się polską inteligencję> mam nadzieję, że jak przetrwaliśmy w Polsce epokę Bieruta i komunizmu to uda się przetrwać epokę Kaczyzmu. Nie o taką "władzę ludową" przyłożyłem swoją cegiełkę w czasach NZS i Solidarności w latach 80-tych.