WNIOSEK O ODEBRANIE PROF. CHAZANOWI PRAWA DO WYKONYWANIA ZAWODU LEKARZA

Zdecydowana

/ #3

2016-09-23 20:19

To nie jest człowiek . To jest potwór i nie przemawia do mnie jego " nawrócenie " . W ogóle uważam , że coś takiego jak ustawa aborcyjna , w tej formie tak zwanej kompromisowej nie powinna istnieć . Nikt , kto nie chce usunąć ciąży , tego nie zrobi . Nie ma takiego nakazu . Natomiast ktoś kto chce to zrobić i tak zrobi . Proszę państwa . Dziesięć lat temu mając prawie 37 lat byłam w takiej sytuacji . Zaszłam w ciążę , zawiodła antykoncepcja . Po badaniach prenatalnych okazało się że między innymi dziecko ma ciężką wadę serca i rozszczep kręgosłupa . Naturalnie natychmiast zdecydowałam się na aborcję chociaż nie była to łatwa decyzja .Czy wiecie państwo co powiedziała pani genetyk? Szukajcie państwo możliwości zrobienia aborcji prywatnie . Bo znając podejście lekarzy i pielęgniarek potraktują was jak morderców . I wiecie państwo co zrobiliśmy ? Wzięliśmy do ręki pierwszą gazetę i za dwa dni miałam w domu tabletki poronne . Oczywiście żałobę musiałam przejść . To normalne . Natomiast dzisiaj dziękuję opatrzności że tak to się skończyło .