Apel o rozpatrzenie i przyjęcie przez Sejm RP ustawy o związkach

Jo

/ #202 Re: Re: Re: Re: STOP

2012-03-31 17:21

 

#200: Autorytet - Re: Re: Re: STOP

Człowieku ty się leczyć powinieneś, nie dość, że masz jakieś zaburzenia, to jeszcze widzisz rzeczy które NIE istnieją. I NIE nie będą odpowiadać bo Konstytucja chroni normalne osoby, a przynajmniej w większości chroni :) aborcja to nie morderstwo *ziew* jestem za jej legalizacją tak samo jak eutanazji, jak zajdziesz w ciążę w wyniku gwałtu albo będzie zagrożona/będzie groźna dla życia matki i/lub dziecka, to sobie możesz wtedy NIE usuwać, ewentualnie urodź i umrzyj za mnie, to tyle w temacie aborcji. Zajmij się swoją dupą, swoimi jądrami, penisem, spermą czymkolwiek chcesz ale WARA decydować O MOIM CIELE. Idąc takim durnym tokiem myślenia, znieśmy małżeństwa, przecież hetero mogą też sobie u notariusza załatwić, nic prostszego :) a to czy 'spaprali' nie tobie oceniać, lepiej się zajmij sobą i tym, że powinieneś odwiedzić specjalistę porządnego. Masz czas żeby się pójść leczyć i zmienić na lepsze, a z tym rozmnażaniem, zamiast pisać farmazony idź i się rozmnażaj bo mamy niż demograficzny (chociaż lepiej żeby twoje geny się nie rozprzestrzeniały więc mam nadzieje, że jesteś bezpłodny) i odczep się pan od dzieci z domu dziecka, chyba, że sam zamierzasz je adoptować, jeśli nie to ''morda w kubeł'' bo to się nazywa hipokryzja. Na szczęście nie jest zależna od żadnego ogółu a zwłaszcza takiego jak ty i tu masz 'problem' nie jestem hetero a dziecko posiadać mogę, plus homo nie 'wyginą' bo gdyby pan pseudo inteligentny nie wiedział to HETERO PŁODZĄ I RODZĄ homoseksualistów i utrzymuje on się na STAŁYM POZIOMIE. :)