PETYCJA O UŁASKAWIENIE NIEWINNIE SKAZANEGO JANA PTASZYŃSKIEGO

obara pelc kurw..y

/ #9 Sam padłem ofiara tej machiny

2012-10-14 21:19

Biegli dokładnie wiedzą z góry jaką opinie mają napisać dla "sądu".Lekarz który mnie leczył przez kilka bitych miesięcy, poproszony o sporządzenie opinii o mojej osobie (drobne wykroczenie które dzięki pierdo...nej "doktorki" zamieniło sie w przestępstwo),co ciekawe wykroczenbie popełnione przez leki które ten konował mi zapisał i po których zwariowałem i nie wiedziałem co sie dzieje (bo konował "dr".Obara nie potrafiła zdiagnozowaćź prawidłowej choroby w ciągu kilku miesięcy do momentu az sie stało co się stało). Otóż Obara tak brzmi jej nazwisko i nie boje sie pisać oficjanie o tym konowale, na polecenie "sądu" w ciągu 5 minut zdiagnozowała u mnie brak jakielkolwiek choroby czyli konował okazał sie być uzdrawiaczem który potrafi na polecenie "sądu" uleczyć lub "załadować" klientowi chorobę którą "sąd" sobie zażyczy. konował Obara już takich wałków zrobiła kilkaset przyjmuje w rzeszowie i jest chorą psychicznie osobą jak również "sędzia" zapomniałem nazwiska ale kompletny buc potrzebujący bardzo konkretnego leczenia psychiatrycznego. Aha sędzia ma na nazwisko "pelc" bodajże artur i anna obara która robi niezłą obore zasługuja na specjanle leczenie i to jak najszybciej. Wiecej na stronie : http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=wyceny&id=1675