Petycja przeciwko budowie kolejnego supermarketu w D.Górniczej

trebor

/ #18 Re:

2013-02-06 11:04

#17: -  

 Witajcie

Wiem ze pewnie zaraz mnie "ukamienujecie" - niemniej ja nie chce podpisac sie pod petycja w tej formie !!

ZGADZAM SIE I PODPISUJE OBIEMA RĘKAMI POD TYM BY NIE BUDOWAC W SCISLYM CENTRUM MIASTA KOLEJNEGO MARKETU/DISCOUNT'U -  tuz obok palacu klutury, pomnika, - idelanie jest aby zostal tam kawałek zieleni w postaci ladnego parku.

ALE POPIERAM dzialanie miasta zmierzajace do tego aby otwierac kolejne markety i sciągac inwestycje do miasta.

nie uwazam zeby konkurencja byla czyms zlym i nie uwazam zeby w najblizszej okolicy obecnego Reala kolo trasy na Alejach(Majakowskiego, Norwida,)  lub jescze blizej niego na Krasinskiego zmiejszyla sie ilosc sklepikow - wrecz przeciwnie jest ich wiecej i kazdy dzieki temu ze ma rozsadna rownowaznie w postaci konkurencji podnosi jakość uslug i utrzymuje zakres cenowy na odp poziomie.

kolejne markety/inwestycje to kolejne miejsca pracy - to ze Akurat w Aldi na warpiu hula wiatr po sklepie to inna kwestia-o to miusi martwic sie inwestor.

Ci ktorzy tak bardzo sie boja o sklepy w sasiedztwie marketu - napiszcie prosze ile sklepow faktycznie upadlo z powodu otwarcia marketu? i w ich miejsce nie powstaly nowe lepiej funkcjonujace - ile lokali stoi pustych na ul wymienionych powyzej lub na ul kosciuszki czy Sobieskiego?

raz jeszcze powtorze market nie złem samym w sobie to tez miejsca pracy duzo stabilniejsze dla pracownikow niz  "praca u pani heni w pkt xero, ktora w wiekszosci przypadków dyma ich na swiadczeniach - ale napewno nie pewno nie powinien stac w scislym centrum miasta.