Petycja przeciwko budowie kolejnego supermarketu w D.Górniczej

DonPEPE

/ #24

2013-02-06 15:38

#18: trebor - Re:

Aleś dowalił. Liczysz ile miejsc pracy dali. Ok 20 , 30 może kilka więcej. To policz ile odbierają. Wiem to lepiej inteligencie bo obsługuję wiele małych polskich sklepików. I padają jak muchy a nasz kochany rząd zamiast doić kase z tych biedronek lidli itp które nie płacą mależytych podatków zagarniają ostatnie grosze polskich przedsiębiorców. Nie znasz sie to sie nie odzywaj !!! bo nie liczy sie tylko to że upadło 5 sklepików ale i dostawcy tych sklepów czyli kolejne osoby na bruk. Następnie markeciki zakichane muszą mieć warunki których nie da się spełnic bo żądają najniższych cen i to na kilka lat z góry. Wiem bo tak upadło kilka zakładów przez te stoki i inne molochy. A taki zakład sam sobie policz ile ludzi zaytrudniał. Do tego trzeba im wszystko wymieniać co idzie w nasze straty. Oni mają to w nosie i walną towar na pułke a jak sie nie sprzeda to ich to nie obchodzi. Przykład gdy nie wystawili nawet towaru na półke po czym kazali po terminie towar zabrać to już barbarzyństwo a to też sie zdaża. Robie w tym na swojej działąlności i wiem koleszko lepiej co i jak. Dają jedno miejsce pracy a odbierają 5 kolejnych. Sprzedajny rząd niech zgnije sam się pod tym podpisuję i sam bym ich stracił bo są g...wno warci. Sprzedajne dz...ki.