Petycja w sprawie likwidacji Województwa Lubuskiego

Quoted post

Lubuszanka

#5 #4

2013-02-28 20:38

Współczuję autorowi tej petycji. Czuję się stuprocentową Lubuszanką i na pewno nigdy nie podpiszę się pod tym (bez urazy) gównem. Zajmijcie się swoim osobistym wpływem na Polską gospodarkę, a nie szukacie sensacji.

Odpowiedzi

nicelus

#7 Re: #4 Współczuje się z kimś, a nie komuś!

2013-03-03 18:38:15

#5: Lubuszanka - #4 Współczuję autorowi tej petycji. Czuję się stuprocentową Lubuszanką i na pewno nigdy nie podpiszę się pod tym (bez urazy) gównem. Zajmijcie się swoim osobistym wpływem na Polską gospodarkę, a nie szukacie sensacji.

Współczuć należy raczej ze stuprocentowymi Lubuszanami którzy walczyli przeciwko Polsce po stronie Niemiec i byli przez Polaków zabijani, a ich grody palone. Obciążający wpływ na polską gospodarkę rozdrobnionego podziału administracyjnego i przerostów administracji nie jest żadną sensacją, tylko jest rzeczą ogólnie wiadomą. Każdy Polak może mieć swój osobisty wpływ na polską gospodarkę właśnie poprzez wsparcie dla inicjatywy mającej na celu usunięcie tego balastu.

 

Marek Pogorzelec

#8 Re: #4

2013-03-04 09:52:04

#5: Lubuszanka - #4

Nasza rodzynka Lubuszanka napisała:

"Zajmijcie się swoim osobistym wpływem na Polską gospodarkę, a nie szukacie sensacji."

Informuję: w sposób bezpośredni i osobisty pracuję nad tym, żeby Region Gorzowski był kolorową krainą miodem płynącą. Sensacji ani rozgłosu nie szukam, mam swoją wąską specjalizację, dzięki której jestem osobą znaną wielu mieszkańcom naszego kraju.

Moje zaangażowanie w tym temacie szkodzi mojemu wizerunkowi, ale są sprawy ważniejsze od wizerunku pojedynczego człowieka. Nasza mała ojczyzna Gorzów potrzebuje odwagi swoich obywateli i potrzebuje wyrwania się spod jarzma oszusta, który obiecywał nam partnerstwo, a ma dla nas w ofercie ochłapy i wrogie traktowanie instytucji, która ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i jakość życia mieszkańców naszego regionu. W bilansie otwarcia województwa lubuskiego jeden z gorzowskich szpitali zajmował 64 miejsce wśród 100 najlepszych szpitala w Polsce, zielonogórski był poza setką. Dziś zielonogórski ma lądowisko na dachu, a gorzowski 260 mln długu i perspektywę z o.o.

Właściciel ten sam (Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze), kontraktujący ten sam Lubuska Kasa Chorych w Zielonej Górze, później zielonogórski oddział NFZ. Czym, jak nie celowym sabotażem usprawiedliwisz tę rażącą różnice w standardach zarządzania ?

Oni zabili nasz szpital, my zabijmy ich województwo, może wtedy będzie szansa na normalność. Na to, żebym nie był odrywany od pracy, żeby ludzka energia życiowa nie była marnotrawiona, żeby był mniej powodów, dla których Polak będzie nienawidził Polaka.

Mam nadzieję, że uda nam się przebić przez blokadę informacyjną w mediach. Dziękuję mieszkańcom subregionu śląsko-łużyckiego za przyłączenie się do petycji. Prędzej, czy później wygramy. Im szybciej, tym mniej nasi wrogowie się naszym kosztem nakarmią, a idzie im bardzo dobrze (Drzonków, Babimost), ale to koń na drewnianych nogach. Kiedy odetniemy przyssawki te ich perełki nagle przestaną świecić - tak to jest jeśli buduje się coś na krzywdzie innych.


Gorzowianin

#9 Re: #4

2013-03-06 14:38:33

#5: Lubuszanka - #4 

 

Jezeli ta petycje "gownem" nazywasz to jak nazwiesz polityke urzedu marszalkowskiego z marszalek Polak na czele ? Gorzowianin

Gość

#14 Re: #4

2013-03-19 22:17:34

#5: Lubuszanka - #4

Jesm 100% lubuszaninem, który z dziką radością żył by w WIELKOPOLSKIEJ NIEWOLI

bart

#24 Re: #4

2013-05-22 09:48:37

#5: Lubuszanka - #4

nie ma czegoś takiego to sztuczny twór

Misiu

#25 Re: #4

2014-02-12 16:49:35

#5: Lubuszanka - #4

Widać Pani z Zielonej Góry, trudno nie czuć się lubuszaninem gdy cała kasa pomopowana jest w jedyne "poprawnie" lubuskie miasto :)