Chcemy meczów Polskich siatkarzy w otwartym Polsacie!

Quoted post

Oława

#40

2013-06-03 16:18

Jeszcze tego by brakowało, na Polsacie itak jest więcej reklam niż filmów a wy jeszcze chcecie zeby jakąś siateczkę dodali. Jak ktoś nie ma tych kanałów to wasz problem ja mam pełen pakiet w n i radze wam też kupić to wtedy siateczkę będziecie mieć na co 5 kanale. Ja jestem przeciw :D

Odpowiedzi

F13

#44 Re:

2013-06-03 16:30:03

#40: Oława -

Po pierwsze z tego co wiem w telewizj 'N' nie ma Polsatu Sport. Poza tym jak masz tak dużo tych kanałów, to po co Ci Polsat? Siatkówka to nasza pasja i chcielibyśmy to oglądać w telewizji, a nie każdego stać (lub ma własnie tv 'N') i nie może oglądać normalnie meczów...bo można w internecie, ale jakość jest...do du*y.

A poza tym mecze piłki nożnej puszczają wszędzie to dlaczego siatkówki nie mogą? Jak Tobie coś nie pasuje, to masz problem. A co lepiej jakieś głupie filmy oglądać? Na tej swojej telewizji N masz na pewno lepsze kanały. A Polsat zostaw w spokoju. Nikt Ci nie karze oglądać tych meczów...ale myślę, że bardzo duża liczba Polaków chciałaby to obejrzeć.

Hejterom dziękujemy. Jesteś żałosny :/


Gość

#56 Re:

2013-06-03 17:26:06

#40: Oława -

idź z tym gdzie indziej , to że ty nie lubisz siatkówi to nic nie znaczy , my kibice to kochamy

mira

#76 Re:

2013-06-03 21:44:16

#40: Oława -

Zawiść to bardzo brzydka cecha :(