Apel do Władz Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie „Krystyny P.”

Quoted post


Gość

#1

2013-06-03 22:31

Jest to nie do przyjęcia takie stanowisko władz, mam nadzieję że tu choć tyle zrobią dla tej Pani i jej syna ,że od oprawcy jest na zawsze uwolniona a syn , wiadomo Jego miejsce jest przy matce było tak i jest i będzie. To że tamta rodzina francuska ma duże możliwości w sądownictwie to wiadome ale dlaczego nie walczyć z tak dalece rażącym , celowym działaniem tam tych władz .K.R

Odpowiedzi

Mirosław

#5 Re:

2013-08-09 21:50:04

Złożyłem doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez robiącą za sędzię w Głogowie do Prokuratury Generalnej (rozbiła mi rodzinę, oskarżyła mnie na podstawie treści apelacji gdzie dostałem wyrok za obrazę, następnie apelacji nie wykonano, na moją skargę oświadczono, że apelacji nie złożyłem - ale wyrok dostałem). Ta (prokuratura) przesłała sprawę do prokuratury rejonowej w Głogowie. Tutaj koleżanka tzw. sędzi nie zgodziła się na śledztwo, a inna koleżanka robiąca za sędzię w Głogowie nie dopatrzyła się przestępstw mimo ewidentnych dowodów. Czyli sami siebie osądzili. Kpina w żywe oczy. Skarżę państwo polskie (nie Mój Kraj Polskę oczywiście). Dziękuję za pomysł.