Apel do Władz Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie „Krystyny P.”


Gość

#1

2013-06-03 22:31

Jest to nie do przyjęcia takie stanowisko władz, mam nadzieję że tu choć tyle zrobią dla tej Pani i jej syna ,że od oprawcy jest na zawsze uwolniona a syn , wiadomo Jego miejsce jest przy matce było tak i jest i będzie. To że tamta rodzina francuska ma duże możliwości w sądownictwie to wiadome ale dlaczego nie walczyć z tak dalece rażącym , celowym działaniem tam tych władz .K.R

Gość

#2

2013-06-04 12:20

Pani Krystyna zaniedbała jednak sprawę karną we Francji.Trzeba dążyć do znalezienia sposobu ,aby wyrok Sądu uchylić,zmienić,zawiesić wykonanie kary,itp.Trzeba też doprowadzić do zrzeczenia się obywatelstwa francuskiego przez chłopca,a także zgodnie z ozreczeniem Sądu polskiego zezwolić ojcu dziecka na widzenia w Polsce.
Tadeusz

#3

2013-06-05 15:01

Rzeczywiście należy podziwiać władze tamtego kraju, że działają na rzecz swoich obywateli. U nas działają tylko na swoją rzecz i na rzecz różnych sitw.

Gość

#4

2013-06-06 17:37

Sądy francuskie to też,jedno wielkie bezprawie!Liczy się przecież dobro dziecka,a nie dobro oprawcy,już z tych zeznań na policji wynika jasno,że stosował wobec dziecka szantaż emocjonalny czyli znęcanie się psychiczne, niestety tak to się nazywa..Mam nadzieję,że nasze władze tym razem obronią swojego obywatela.
Mirosław

#5 Re:

2013-08-09 21:50

Złożyłem doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez robiącą za sędzię w Głogowie do Prokuratury Generalnej (rozbiła mi rodzinę, oskarżyła mnie na podstawie treści apelacji gdzie dostałem wyrok za obrazę, następnie apelacji nie wykonano, na moją skargę oświadczono, że apelacji nie złożyłem - ale wyrok dostałem). Ta (prokuratura) przesłała sprawę do prokuratury rejonowej w Głogowie. Tutaj koleżanka tzw. sędzi nie zgodziła się na śledztwo, a inna koleżanka robiąca za sędzię w Głogowie nie dopatrzyła się przestępstw mimo ewidentnych dowodów. Czyli sami siebie osądzili. Kpina w żywe oczy. Skarżę państwo polskie (nie Mój Kraj Polskę oczywiście). Dziękuję za pomysł.