Protest przeciwko trybowi zmiany cennika DS PW

Quoted post

Student

#35 Student

2013-11-06 22:07

Na początku zaznaczam, że wniosek o stypendium składam pierwszy raz. Co jeśli do tej pory nie mam decyzji w sprawie stypendium? Mogę złożyć wniosek do akademika, że nie pobieram stypendium? I co jeśli w końcu dostanę pozytywną odp.. Czy będę musiał znowu pójść do administracji i poinformować ich, że jednak dostałem stypendium i teraz mogę płacić więcej.

P.S. Myślę, że tą sprawą należy zainteresować również media.

Odpowiedzi

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-11-06 22:09:53



Gość

#37 Re: Student

2013-11-06 22:10:58

#35: Student - Student

Co do mediów - nie wypada, zachowajmy jakiś poziom. Najpierw należy spróbować załatwić sprawę "wewnętrznie", jak dorośli ludzie. Jak to nie poskutkuje będzie czas myśleć nad innymi sposobami.


Anonymous

#38 Re: Student

2013-11-06 22:13:52

#35: Student - Student

Możesz pójść złożyć oświadczenie do administracji, jednak podpiszesz na nim, że w przypadku uzyskania stypendium w ciągu 7 dni poinformujesz administrację DS o uzyskaniu stypendium - składając kolejne oświadczenie. Czy za miesiac uzyskania będziesz musiał zapłacić więcej czy dopiero od następnego - tego nikt nie wie... ale skoro teraz kazą płacić za listopad więcej to pewnie czeka CIę dopłata. Albo bunt ;)

Na razie dajmy szansę władzom uczelni, ale jeżeli zostaniemy zignorowani, albo się nie wycofają z tego chorego podziału i podwyżki od 1 listopada to nie widze przeciwskazań by nie wysłać informacji o tej petycji do mediów. Myślę, że ministerstwo szkolnictwa wyższego też może być zainteresowane.