NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

Quoted post

Czarna

#46 Re:

2014-05-08 13:57

#4: -

I to jest właśnie wypowiedź osoby, która nie ma zielonego pojęcia jaki jest stan faktyczny.

Kupując mieszkanie - romawiałam w UG Kobierzyce odnośnie  tych planów. Zapewniano mnie, że obwodnica została przeniesiona  w  stronę autostrady i ma  biec za ul. Chabrową - gdzie nie ma  żadnej zabudowy. I to był argument  do kupienia tutaj mieszkania.

Skoro  taką infirmację otrzymałam JA - sądzę, że  inni, potencjalni nabywcy ( oczywiście Ci, którzy  się tym zainteresowali  i wiedzieli o planowanej drodze !!!) również takie informacje w gminie otrzymali.

Gdybym była zainteresowana kupnem mieszkania przy  takiej drodze - kupiłabym  przy autostradzie.

A co do korków... wystarczyłoby:

1. połowie PSEUDO KIEROWCÓW zabrać prawo jazdy.

2. MANDATY  MANDATY I JESZCZE RAZ MANDATY !!! ( za wszystko!!!) : rozmowa przez telefon komórkowy bez  słuchawki ( owszem  jest mała część ludzi, którzy  jakoś sobie radzą. Jednak  większość - blokuje  ruch), wjeżdżanie na  skrzyżowanie  bez możliwości jego opuszczenia, jazda  20km/h  - jeszcze w dodatku lewym pasem, parkowanie  w miejscach  zakazanych  i  utrudniających  ruch, etc...

Czy  korek - który  tworzy się  dzięki  temu, że podczas jednego cyklu świetlnego  zjeżdża  ze świateł JEDNO AUTO - nie będzie śię tworzył dzięki dodatkowym drogom???

Wszystkie  duże miasta ( bynajmniej  w Europie) mimo posiadanych  obwodnic  borykają się z korkami. Nie  wiadomo ile  dróg  byłoby - ten problem nigdy nie znimknie.

 

 

Odpowiedzi

kali

#52 Re: Re:

2014-05-21 10:09:58

#46: Czarna - Re:

Od parunastu lat istnieje na wrosip.pl   obecny przebieg WOW. Pretensje do urzędnika gminy , że Cie wkręcił, abyś płaciła podatki dla gminy   Kobierzyce