NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

Quoted post

gość

#73 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-07-24 06:03

#72: kali - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

kali, niktomu już się nie chce z wami gadać, bo żadne rzeczowe argumenty do was nie trafiają. Ślepo patrzycie na jakiś projekt sprzed iluś tam lat i nie chcecie przyjąć do wiadomości, że rzeczywistość wokół w tym czasie mocno się zmieniła i należy te plany zweryfikować (co zauważyli już nawet sami pomysłodawcy tej drogi). Zbudowanie obwodnicy w pierwotnym wariancie będzie ogromnym bublem budowlanym i strzałem w kolano, ale zaciętość i nienawiść do "wsioków" z Wysokiej przeszkadza wam to sobie uświadomić. Zamiast więc bić niepotrzebnie pianę i rozmawiać ze ślepym i głuchym, wolimy po prostu skupić się na konkretnych działaniach. Tyle w temacie i naprawdę daruj już sobie, bo wszyscy już twój punkt widzenia poznali a nic nowego wnieść już nie możesz. Czekaj sobie spokojnie na tą swoją obwodnicę.

Odpowiedzi

kali

#74 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-07-24 10:59:10

#73: gość - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

@gość(fajnie,że nawet podpisać sie nie chcesz pod tym co napisałes:))

- chcesz, rzeczowo rozmawić, odpowiedz na bardzo dobre pytania Mieszkanki Św Katarzyny

- ten projekt z przed iluś tam lat nadal obowiązuje !

- dlaczego uważasz, że bedzie bublem, juz nie raczysz wytłumaczyć bo po co !

- ja,  przypuszczam, że  i Mieszkanka Św katarzyny jak i pewnie wiele innych osób nie mają do Was nienawiści, choć zachowujecie sie nieodpowiedzialnie.

Ja w przeciwieństwaie do Was (czytaj poprzednie posty ) pisze rzeczowo zadaje konkretne pytania i stwierdzam fakty.