NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

Quoted post

Mieszkanka Wysokiej

#76 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-05 05:50

#75: Mieszkanka Św katarzyny. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Mieszkanko Św katarzyny - wszystko zostało już powiedziane i nie ma sensu dyskutować z tobą oraz tobie podobnymi osobami, ponieważ i tak wiecie wszystko najlepiej bez względu na to, jakie argumenty wam się przedstawi. Zarzucacie mieszkańcom Wysokiej, że nie sprawdzili planów, a sami jesteście zbyt leniwi, żeby sprawdzić dokładnie wszystkie fakty. Obyście tylko potem sobie w brodę nie pluli, jak będziecie kląć stojąc w korku na obwodnicy w Wysokiej.

Odpowiedzi

Mieszkanka Św katarzyny.

#77 Mieszkanka ŚRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-07 06:44:26

#76: Mieszkanka Wysokiej - Re

 Mieszkanko Wysokiej, jeśli masz do mnie jakieś pytania odnośnie WOW bardzo prosze pytaj mnie - chetnie odpowiem :)

Na obecna chwile, jak piszesz wszystko zostało już  powiedziane - ale  nikt z Was nie chce odpowiadać  konkretnie na pytania.

Tak wiec, jesli możesz odpowiedz mi na pytania które zadałam wczesniej IRYSowi -post #70

ON NAJWYRAZNIEJ SIE WYSTRASZYŁ!:)

Pozdrawiam i oczekuję na "rzeczową" rozmowe.