W obronie dobrego imienia naukowców i nauki

Quoted post


Gość

#69 Re: Re: człowiek

2014-11-30 12:05

#67: - Re: człowiek 

 może Pan/Pani lubi, jak dziecko żaby kroi - ja nie bardzo. Moja znajoma długo przeżywała krojenie kurczaka na biologii - na studiach, jako dorosła osoba. Dziecko przeżyje to tym bardziej.

A wypowiadam się jako PSYCHOLOG.

Odpowiedzi


Gość

#73 Re: Re: Re: człowiek

2014-11-30 12:15:03

#69: - Re: Re: człowiek 

Zapewniam Panią, że zarówno nowa, jak i stara ustawa, nie przewidują wykorzystywania zwierząt do celów dydaktycznych w szkołach średnich. Więc nie należy się tego obawiać. Może warto byłoby przeczytać projekt nowej ustawy, aby wiedzieć przeciwko czumu się protestuje.

 


Gość

#129 Re: Re: Re: człowiek

2014-12-03 00:15:49

#69: - Re: Re: człowiek 

 Proszę nie wykorzystywaś studiów, które Pani skończyła do manipulacji. Sugeruje Pani , że "JAKO PSYCHOLOG" ,ma Pani większę wiedzę na temat krojenia żaby przez licealistów - co niejest zgodne z prawdą, bo takich badań nie było

1) Po pierwsze nieprzeczytała Pani ustawy i powtarza Pani pogłoski, nie opiera się Pani na faktachie

2) Po drugie nie etycznie wykorzystuje Pani swój zawód w polemice z tymi z którymi się Pani nie zgadza

Nie ma we mnie zgody na manipulacje i wykorzystywanie zawodu który także reprezentuje, apracuję w zawodzie od lat z ludźmi którzy doznali traum