Wspieramy polski rząd

Quoted post

Wojtek

#2457 Re: Smiechu warte ! > Akurat !

2016-03-04 03:00

#2453: A. -  

 A ja zrobie to, zaglosuje znow na PiS ... choc dwojka moich dzieci ma ukonczone 18 lat, a nawet nie we wszytkim osobiscie  moge sie zgadzac z programem tej partii.  Ale ja czuje sie zwiazany z POLSKA !!!!

Ty sie nie czujesz chyba zwiazany z Polska .... zamiast zastanawiac sie co Polska moze ci dac, co mozesz od niej wyrwac dla siebie - to zastanow sie lepiej, co ty mozesz dac od siebie tej zrujnowanej przez PO+PSL .... biednej wspolnej POLSCE !!!!

A poza tym, jak ty pragniesz budowac przyszlosc POLSKI, bez wyczyszczenia podworza z zalegajacych WSZEDZIE smieci wspolczesnych, oraz  tych niewyrzuconych i zalegajacych jeszcze od czasow konca PRL-u ???

Tutaj nikt ludzi nie dzieli !!!!  Ale posprzatac wlasne podworko koniecznie jest trzeba !!!!

Pytanie jest proste:  opowiadasz sie za POLSKA, czy za jej smiertelnymi przeciwnikami ????

Nie ma miejsca po srodku .... zdaj sobie z tego w koncu sprawe !!!!

Mozna miec rozne zdania ..... ale przede wszystkim trzeba kochac wlasny narod i wlasna Ojczyzne !!!!

Jak to w koncu osiagniemy i zabezpieczymy nasza wsolna POLSKE przed wrogami wewnetrznymi i zewnetrznymi, to mozemy sobie potem usiasc przy ognisku, wypic pare browarkow i na spoko porozmawiac o naszych odmiennych zdaniach na jakikolwiek temat.  I pewien jestem, ze nik nikogo wowczas nie obrazi i nikt nikomu glowy tez nie urwie :o))

Ja dokladnie w taki sposob to widze i tak to odczuwam.

Pozdro ))))

Wojtek

 

Odpowiedzi

litości

#2475 Re: Re: Smiechu warte ! > Akurat !

2016-03-06 20:54:15

#2457: Wojtek - Re: Smiechu warte ! > Akurat ! 

 Nikt nie dzieli?

"Wy staliście tam gdzie stało ZOMO".

"Ludzie gorszego sortu".

Te słowa nienawiści są moje?

Dzieci lepszego i gorszego sortu (tym, którym przynależy pomoc państwa i pozostali, którzy nie tylko muszą sobie radzić sami, ale jeszcze będą ze swoich dokładać na inne dzieci.

Nie wierzysz? Zapytaj się o ceny w sklepach. Zwykły cukier, ziemia do kwiatów, mleko dla dzieci. Zapytaj ile JUŻ TERAZ podrożały.

Niszczenie państwa prawa, to dla ciebie super rządy? Nieprzestrzeganie konstytucji? Zawłaszczanie wszelakich instytucji oby tylko swój człowiek siedział?

I ty mówisz, że tu nikt ludzi nie różni? Pozwól, że mam swoje własne zdanie na ten temat.

 

Wrogowie?

Mój ty smutku.

Don Kichot też wszędzie widział wrogów.

Uczynił z tego cel swojego życia. Walcząc z wiatrakami.