Przeciw zaostrzeniu prawa do aborcji.

Quoted post


Gość

#1

2016-04-04 18:30

Moja macica - moj wybor. Nie wyobrazam sobie gwaltu, a juz na pewno nie bylabym w stanie nosic i urodzic dziecka z takiego gwaltu. Nie wyobrazam sobie ewentualnego dramatu mojej corki, gdyby ja cos takiego spotkalo. Nie zdecydowalabym sie obarczyc moich dzieci opieka nad chorym kolejnym dzieckiem. To nieludzkie, stawiac ludzi przed takimi wyborami. Kazdy ma swoje sumienie, niech decyduje za siebie. Obecna ustawa jest jak najbardziej wystarczajaca, chroni zycie ludzie, ale chroni rowniez kobiety i ofiary.

Odpowiedzi


Gość

#24 Re: xxd

2020-04-15 19:08:31

#1: -  

Może choć raz ktoś by pomyślał o tych  motdowanych dzieciach a nie tylko o swoich macicach . Rzygać się chce już tym chtonienim praw kobiet ą tym czasem wiele milionów kobiet ginie w łonach swych morderczych matek . 


Gość

#25 Re: xxd

2020-04-15 19:18:05

#1: -  

A ludzkim jest mordować niewinne dzieci . Taki los pewnie kiedyś spotka was . Warto się nad tym zastanowić, ale po co kiedy myśli się macicą, a ta służy tylko do jednego a przy okazji staje się miejscem zbrodni.  Jak dobrze ,że to wszystko nie trwa wiecznie . Żal mi tych młodych kobiet , które czerpią z takich  macic pozbawionych ludzkich uczuć przykład. Włączyć rozum bo będzie za późno.