Przeciw zaostrzeniu prawa do aborcji.

Mam podejrzenie, że jednak nie jesteśmy krajem katolickim w 90 i więcej procentach, bo gdyby tak było, to żadna petycja w sprawie "mordowania" nienarodzonych nie była by potrzebna, bo katolik nie zabijałby swoich dzieci, nawet gdyby miało to być piąte, szóste czy któreś z kolei, bo jesgo światopogląd na to by nie pozwalał. Dlatego uważam, że KATOLICCY KSIĘDZA próbują w ten sposób zmusić ludzi niewierzących, bądź innych wyznań, przekonań i inne myślących do ustawowego obowiązku przestrzegania praw kościoła katolickiego, a to chyba nie jest zgodne z prawem.

Wrócimy do czasów sprzed legalności aborcji, kiedy za te zabiegi zabierały się tzw. babki, które drutem, bądź mydłem próbowały "spędzić" płód. Wiązano się to niestety z przypadkami zgonów i kalectwa młodych kobiet, nieszczęściem dla dzieci - osieroconych.

Księża i nasza władza niestety jest bez sumienia, należy wszelkimi możliwymi sposobami przeciwstawić się tej mafii, żeby nie było za późno!

 


Krystyna Kosmalska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Krystyna Kosmalska do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook