Protest przeciwko koncertowi zespołu Haydamaky w Tomaszowie Lub.

Quoted post


Gość

#108 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-05-29 16:21

#104: Spadaj - Re: Re: Re: Re: Re:  

"Jeszcze hajlują na Majdanku."

 

1. Jazda do szkoły i do biblioteki, a nie debilizmy wypisywać publicznie!

2. Mam czerwono czarne majty - jestem banderowcem? (dalej mam udowadniać ograniczenie umysłowe osoby spod niku "Spadaj"?) Dla Twojej spokojności przefarbuję na różowo, ok? Ot, taka szaletowa konwersacja :)

3. Jak Ci tak blisko do ruskich to nie wycieraj sobie mordy ludźmi, którzy mieszkają w Tomaszowie lub gdziekolwiek indziej, tylko jazda do Moskwy. Pamiętaj, że ani Polska, ani Tomaszów nie jest Twoją własnością. Szczególnie, że z tego co wiem, koncert jest prywatną inicjatywą. Właściciel lokalu może sobie robić na co ma ochotę, bo mamy wolność, więc z pełnym obrzydzeniem w Twoją stronę - GOŃ SIĘ!

4. Zamiast zakładać petycje i szukając poklasku wśród pieniaczy podobnych do Ciebie, wziąłbyś się za porządną naukę. Udało Ci się trochę namieszać, ale to na pewno zespołowi tylko pomoże, a Ty z orgastycznej ekstazy obudzisz się z ręką we własnej urynie. Może to Ci jakoś pomoże zrozumieć, żeby coś negować, trzeba najpierw to poznać, a populistyczne i zmanipulowane hasła "jak śpiwajo o banerofach to znaczy, ze Polaków ubijać chco" - g*wno Ci dadzą :)

I zaprawdę - nie wierzę, że jesteś tak bardzo głupi, żeby łączyć koncert zespołu Ukraińskiego (który, O ZGROZO, użyli słowa "banderowcy" w JEDNEJ ze swoich piosenek, której nie grają i w dupie masz kontekst) z mordowaniem Polaków na wschodzie. To nawet nie przystoi, ze względu na pamięć ofiar, które wykorzystujesz do swojej prywatnej, chorej gry. Musisz mieć w tym swój duży interes - na pewno bardzo szemrany. CBP PФ?

 

Możesz darować sobie jakąkolwiek odpowiedź, bo nie podejmę dalszej polemiki.

P.S. A o pochodzeniu słowa "haydamaky" - ch*ja wiesz :) Albo specjalnie zatajasz i manipulujesz tymi hasłami (o rzezi humańskiej też jakoś mało - wikipedia to nie wszystko, trzeba cokolwiek wiedzieć o tamtych czasach - po raz drugi KONTEKST K*RWA).

Bez poważania.
Ten myślący patriota.

 

Odpowiedzi

hmm

#111 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-05-29 17:58:38

#108: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Nie masz w tej dyskusji żadnych argumentów. Twoimi "argumentami" jest prymitrywna agresja, wulgaryzmy, chamstwo, ignorancja i godne osoby chorej psychicznie przeczenie oczywistym faktom. Wystawiasz o sobie żałosne świadectwo. Kogo reprezentujesz ? Miałeś dostać jakiś odsyp za ten koncert ? Wyzywanie i znieważanie  sygnatariuszy protestu  publicznie (internet) może dla ciebie skończyć się sprawą karną, najwidoczniej ku temu zmierzasz. Nie jesteś anonimowy.

Spadaj

#113 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-05-29 20:17:08

#108: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ty jesteś jakis porąbany:) Walisz nam takie teksty:

No chyba, że kontynuujecie tradycję rodzinną po dziadkach i macie ochotę w "odwecie" rezać groźnych 6 miesięcznych ukraińskich partyzantów?

Wkleiłeś komentarze nie z tej strony i sie brandzlujesz Mykoł. Skup sie na petycji i na komentarzach tutaj.

O od razu widac , że z Wołynia może twoja rodzina ale napewno nie polska. Zaden Polak mający rodzinę z Wołynia nie napisałby w "odwecie" bo wiedziałby co to znaczy w odwecie bez cudzysłowia

Co ty myslałeś, że naszczekasz od gimbusów i nikt tobie nie odpisze bo uważasz się z najmądrzejszego? A co niby znaczy hajdamaka jak nie zbój? Jaki Polak broniłby hajdamaków od koliszczyzny czy Humania. Ukrainiec jesteś z polskim obywatelstwem i tyle.

 

A po jakiego żescie sie Mykoły kładli na chodnikach przed wystepem Chóru Aleksandrowa? Chór zajął Polskę w 1939 czy Krym w 2014? CZYLI SYMBOLE SĄ WAŻNE

Dla mnie mnie wystep na Bandershtat to jak wystep na ewentualnym Himmlerstat czy Beria Festiwal. Polaków w 1939 zaatakowali hitlerowcy i sowieci a ukraincy już we wrzesniu rżneli polskich żolnierzy na Kresach.Potem UPA i Waffen SS Galizien.

Pewnie, że dla ciebie hajdamaki to coś więcej niż słowa z Wiki:

hajdamaka (z  hajdmakrabować, grabić, ścigać, pędzić) – uczestnicy zbrojnych napadów  rozbójniczych na terytorium Ukrainy Prawobrzeżnej w składzie Rzeczypospolitej Obojga Narodów w XVIII wieku.

 

Bo jesteś związany z tym uczuciowo. Przecież na Ukrainie za nazywanie zwyrodnialców z UPA zwyrodnialcami jest kara nawet dla cudzoziemców. Bo to upokarzanie narodu ukrainskiego.


Gość

#120 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-05-30 06:03:21

#108: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 I co się tak wściekasz? Było, minęło. Zespół mógł przyjechac a odpowiednie organy mogły zapewnic spokój. Ten twój stek wulgaryzmów , wyzwisk prosto z rynsztoka tylko udowadnia , że protest byl słuszny.

Sława pod Beresteczkiem

#121 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-05-30 12:43:37

#108: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Typowa reakcja Ukrainca:) Na youtube gdy sie spytałem jakiegos Vasila Ponamariova dlaczego sie posługuje flagą biało czerwoną w zestawieniu z banderowską szmatą czy ma obywatelstwo polskie to otrzymałem odpowiedź :"...spdalaj kwo kacapska..." :):):)