PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Quoted post


Gość

#60

2011-10-31 11:49

Rozwiązania proponowane przez rząd i parlament zawsze są przeciw Polsce i Polakom!
Jest to tzw,,podkładanie,, się pod obcy kapitał. Nie wiem skąd to wynika, czy z kompleksów, że nas nie zechcą i zachowujemy się jak panna młoda na wydaniu, podając cnotę na talerzu, bo a nóż się pan mody rożmyśli... Myślę, że w Polsce brak nam patriotów i to tych nie amerykańskich z tarczy , ale takich, co dobro i pomyślność naszego kraju leży na sercu rządzącym i stanowiącym prawo.
To co obecnie się obserwuje, to podział Polski na rządzących i rządzonych, gdzie ta druga jest na straconej pozycji i traktowana jest przedmiotowo , a nie podmiotowo. Podmiot to ,,władza,,
a reszta to plebs!
Takie podejście obserwuje od czasu obalenia komuny w Polsce.Stare struktury i aparat państwowy mają się dobrze i nie mają ochoty na zmiany. Społeczeństwo jest manipulowane, a nie rządzoene.Mamy nadal wiele patologii w stanowionym prawie, które jest zagmatwane i skierowane na obywatela , a nie dla obywatela.Nie ma równości w stosowaniu tego samego prawa w stosunku do do podmiotów krajowych i zagranicznych, a możliwość jego interpretacji i komentowania, stwarza pole do patologi urzędniczej. to samo jest z tą ustawą, gdzie prawa jakie daje się obcemu kapitałowi są nie współmierne do zysku, jaki może uzyskać Polska.To samo jest z handlem, bankami i przemysłem,mediami. Obcy kapitał korzysta z preferencji i ulg podatkowych kosztem krajowego podatnika.

Odpowiedzi

JUZEK

#61 Re: PROTEST

2011-10-31 13:09:16

CO TU DODAĆ, PLUJE SIĘ W OCZY , A ONI , ZE CHYBA DESZCZ PADA