WNIOSEK O ODEBRANIE PROF. CHAZANOWI PRAWA DO WYKONYWANIA ZAWODU LEKARZA

Quoted post


Gość

#4

2016-09-23 20:24

Lekarz zasłaniający się "Klauzulą sumienia" nie może wykonywać swojego zawodu

Odpowiedzi

Kazia

#452 Re:

2016-10-18 16:36:56

#4: -  

 A niby dlaczego? Aborcja w Polsce dopuszczona jest min. pod warunkiem "podejrzenia" wady plodu. Mozna ja wykonac do ok 23tc. Zapraszam Pania na oddzial ginekologi by zabic 23 tygodniowe dziecko/plod tylko dlatego bo na usg wyszlo ze u jednej raczki nie ma palcow. Tak musialam przy tym uczestniczyc jako polozna. Zapraszam zeby zobaczyla Pani jak takie dziecko sie rodzi ZYWE bo jest juz na tyle dojrzale, a nastepnie niech Pani odlozy je na bok do nerki i czeka az umrze, bo udzielic nam pomocy noe wolno. (...) Tak. To byl skrajny przypadek, ale ten przez ktory chce sie nam odebrac prawo do skorzysta z klauzuli sumienia - chazan - tez taki byl. Skrajny fanatyk religiny. Ja wierzaca nie jestem ale to co sie tu czasem dzieje jest po prostu ZLE! Tak po ludzku i po prostu zle. Zostalam polozna nie po to zeby zabijac dzieci, bo brak im palcow albo maja zespol downa (wiekszosc aborcji robimy z tego powodu). To nie kest kwestia wiary, bo to nie jest klauzula wiary tylko sumienia. To nie jest moj obowiazek aby zabijac, nie od tego jestem!!! Teraz jesli uczestnicze to tylko kiedy faktycznie wada jest powazna, wtedy dzieci zazwyczaj rodza sie juz martwe.