Wykup mieszkanie w TBS - petycja ws. nowelizacji ustawy

Quoted post

Ben Tur

#141 petycje

2017-01-12 21:24

Zaczyna mnie brakować cierpliwości. Rozmawiałem przez 10 lat ze wszystkimi posłami z każdej partii. Ostatnio obieali mnie pomóc ludzie z partii Kukiz 15, Od 8 m-cy cisza.

Dość oszukiwania nas mieszkańców TBS. Po 17 tu latach nie ma nawet grosza na remont naszego bloku, Za 2000m2 płaciliśmy na fundusz remontowy po 1,00zł. Rachunki proste 10latx12m-cyx2000zł=240 000,00zł. 

Za te pieniądze pomalowano 4 klatki i wykonano 4 schody do klatek. Oszuści.

Myślę, że trzeba się skrzyknąć i zacząć nasze wspólne tbsowskie manifestacje, aż nasz rząd zajmie się naszym problemem.

Zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami i jest mi przykro, kiedy Minister Infrastruktury odpisując na nasze petycje, stierdza że mieszkania TBS są rotacyjne.

Będę nadal odwiedzał naszych posłów , aż wreszcie mój i Państwa głos, najemców mieszkań TBS, zostanie usłyszany. NIE TRAĆMY NADZIEI!

Odpowiedzi


Gość

#143 Re: petycje

2017-02-22 12:52:04

#141: Ben Tur - petycje 

 Złożyłam juz wizytę posłom. Poseł z biura które odwiedziłam czytając uważnie petycję zadeklarował ze jest za wykupem lokali TbS. Oni dopiero zaczynają rozumieć o co w tym wszystkim chodzi. Trzeba im dać szansę na zgłębienie problemu, najlepiej w szerszym gronie kompetentnych osób.

Następna wizyta w marcu. TBSOWICZE z WARSZAWY moze dołączycie  do mnie? Można też pomyśleć o zawiązaniu czegos w rodzaju stowarzyszenia. Musimy koniecznie działać razem. Wierzę w naszą siłę!!!