PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Quoted post

ptasiek

#791 Re: Re: Re:

2011-12-03 01:40

#789: nadzieja - Re: Re:

Którym, argumentom, tym o które pytałem?? Żadnych nie podałeś, nie odpowiedziałeś na, żadne z moich pytań.

Czy mam Ci podkreślać, bo literki widzisz słówka składasz ale w całość sie ułożyć nie może?

Trochę otworzyły ci się jednak oczy na temat różnicy w prawie polskim, a amerykańskim co?

CZY JESTEŚ W STANIE PRZECZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM ART KTÓRY MÓWI, ŻE KOPALINY NALEŻĄ DO SKARBU PAŃSTWA?? Jeżeli tak to dlaczego bredzisz w kółko o oddaniu czegokolwiek usa.

Zdaleszj części się kompromitujesz jeżeli wiesz co to słowo znaczy. Pytanie - Czy tobie zależy na ochronie środowiska, czy cie boli,

to ŻE ZŁOŻA NIE NALEŻĄ DO CIEBIE????????? TYLKO DO CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA? WIDZIAŁAŚ MAPE KONCESJI JAK PISZESZ, ZOBACZ W ILU MIEJSCACH POLSKI NIE MA ŻADNYCH SUROWCÓW

WIĘC JAK PISZESZ O OBYWATELACH TO PISZ O INTERESIE WSZYSTKICH A NIE O SWOIM WŁASNYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PYTANIE A PROPOS DZIAŁKI Z DOSTĘPEM DO RZEKI NADAL AKTUALNE??? CHCESZ JA DLA SIEBIE TĄ WODE CZY TO JEST TWOJA WODA CZY OBYWATELI RP??????????????

A TERAZ DZIEKI TEMU, ZE WSTANACH JEST TAKIE PRAWO A NIE INNE, WLASNIE PRZEZ TAKICH LUDZI KTORZY NIE MYSLA O CALOSCI NARODU TYLKO O SWOIM WLASNYM BIZNESIE MASZ TE WSZYSTKIE ZATRUCIA I KLOPOTY, BO DLA NICH TAK JAK DLA CIEBIE NIE LICZY SIE ZE KTOS INNY NIC NIE MA WAZNE ZEBYM JA MIAL!!!!!!! I SIE NIE PODZIELIL BO TO MOJE!!!!!

i TACY LUDZIE JAK TY NA TEJ SWOJEJ ZIEMI, BO WSZYSTKO JEST MOJE WYNAJMOWALI TZW "SPECJALISTÓW" ZA MINIMALNE PIENIĄŻKI I OSZCZĘDZALI NA TECHNOLOGII BO CHCIELI MIEĆ WIĘCEJ DLA SIEBIE TAK JAK TY

BOGACTWA POLSKIE NALEŻĄ SIĘ WSZYSTKIM POLAKOM PO RÓWNO A NIE TOBIE,

Odpowiedzi

nadzieja

#795 Re: Re: Re: Re:

2011-12-03 03:37:05

#791: ptasiek - Re: Re: Re:  

 Noi widzisz Ptasiek - SKARB PAństwa - To TY. NIE MY OBYWATELE, nie społeczna gospdarka rynkowa, zgodnie z Konstytucją RP, tylko amerykańskie i inne obce korporacje, które od Skarbu Państwa dostają koncesje mające status CELU PUBLICZNEGO - nie wiadomo jakiego PUBLICZEŃSTWA,  bo nie NARODU POLSKIEGO. Mamy geotermii na WSZE CZASY. TWOJA ŚWIETNA TECHNOLOGIA SZCZELINOWANIA eliminuje geotermię PO WSZE CZASY. nie będzie możliwe wykonywanie odwiertów tam, gdzie zatłoczono szkodliwe substancje. Węgiel kamienny lubelszczyzny, też ODDAŁEŚ jako złoże towarzyszące. Największe złoża węgla kamiennego w Europie. Możemy je zgazowywać w złożu, jak zrobiła to z sukcesem Jastrzębska Spółka Węglowa w 2010r. Gaz taki możemy bez emisji dwutelnku węgla przetwarzać na paliwa płynne. Ale trzeba było za bezcen JSW wystawić na giełdę i pozbyć się sprawdzonej technologii na rzecz Chevronu (to on ma węgiel na lubelszczyźnie jako złoże towarzyszące za 50% opłaty koncesyjnej-nawet kilku groszy na 1 tonie było CI żal dla zysku Polaków). Zyski i bogactwa, które tak podkreślasz nie należą już do Polaków, ale do POlaków. Nie oszukuj społeczeństwa. Koncesjonariusz jest właścicielem kopaliny, a podkreślany przez Ciebie Skarb Państwa jest właścicielem zasobu, to znaczy "wydmuszki" po jego zczerpaniu. Które równo należy sie wobec ciebie dla Polaków? - chyba g...o po tym co TY dostałeś od koraporacji za miliardowy majątek NARODOWY,  kórego zgodnie z Art. 1 Konstytucji RP, nie jesteś dysponentem, bo nie jesteś Polakiem. Ja jestem właścieielem tak jak pozostali obywatele w części odpowiadającej ułamka będącego częścią właśnie tego Narodu, właśnie Tej Konstytucji. A ty jesteś przedstawicielem służb podobnych lub tożsamych Czempińskiemu i sprzedajesz Polskę za g......e srebrniki!!!