Zmiana ustawy o zakazie handlu zwierzętami domowymi

Quoted post

michaaaa

#195 DO 183 GOŚĆ

2012-01-11 21:58

Głupi chyba jesteś powinien wejść zakaz ciebie rozmnażani! Bo chyba rozmnażasz chorobę psychiczną! :P NIe każdy chce mieć kundelka ze schroniska (nie mówię że mam coś przeciw nim) Bo sa osoby które uznają tylko psy rasowe ( po wyglądzie)!NIE LICZY SIĘ PAPIER )
A nigdy nie wejdzie coś tak idiotycznego , głupiego i wgle żygać mi się chce jak czytam twoje wpisy jak zakaz rozmnażania PSÓW!!!

Odpowiedzi


Gość

#196 Re: DO 183 GOŚĆ

2012-01-11 22:28:14

#195: michaaaa - DO 183 GOŚĆ

Popracuj nad formułowaniem zdań, ortografią i swoją wiedzą z zakresu kynologii.

Rasa psa to nie tylko eksterier, to również interier( mam dziwne wrażenie, że to za trudne dla Ciebie słowa).

Pies "rasowy z wyglądu" to zwykły kundel do szpanu na osiedlu, plastikowy rolex na ręku nowobogackiego, gadżet do pokazania się. Taki sam jak kundelki ze schroniska, tylko za dużo większe pieniądze. Okupiony niezmierzonym cierpieniem zwierząt, ale co z tego skoro tani. A jak wyrośnie z niego kundelek, nie spełniający oczekiwań wizualnych (nikt nie wie co siedzi w jego genach), albo zachoruje i leczenie będzie kosztować 4000zł, to won, kupimy następną podróbkę modnej rasy.

Kupujcie sobie te chińskie podróbki torebek, sprzętu, programów. Skoro jeszcze nie zrozumieliście, że tanio znaczy tak naprawdę drogo, to nie zrozumiecie. Ale nie kosztem zwierząt.