Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

Quoted post

TEMIDA

#984 Jutro ważny dzień

2012-04-17 23:26

Witam Opole pod naszą petycją. Cieszymy się, że nas wspieracie. Objedziemy tak chyba cały kraj zanim zapadną interesujące nas decyzje :)

Jutro ważny dzień. Spółdzielnia PERSPEKTYWA podpisze pierwsze akty notarialne, w wyniku których nieodpłatnie zostanie przeniesiona na lokatorów własność najmowanych przez nich lokali mieszkalnych. Do aktu zostały zaproszone cztery osoby z naszej grupy, która toczy batalię przed sądem. Ponieważ to wyróżnienie czwórki z liczby 31 osób nie wzbudziło naszego zaufania, zaproponowaliśmy Spółdzielni, że wycofamy pozew jeśli zaprosi do aktu całą grupę i podpisze zobowiązanie, że pokryje koszty procesu. Odpowiedziało nam echo. To milczenie jest jak się wydaje sygnałem, że przeczucie nas nie myliło, bo milczy zwykle ten, kto nie chce odkrywać swoich intencji. Jeśli zaś intencje winny zostać schowane, to oznacza, że nie są przyjazne osobie ich adresata.

A za tydzień pierwsze rozprawy. 24 kwietnia odbędą się aż trzy.

Odpowiedzi


Gość

#985 Re: Jutro ważny dzień

2012-04-18 11:21:39

#984: TEMIDA - Jutro ważny dzień

Dla jednych bedzie ważny dzisiejszy dzien, dla drugich 24 kwietnia, kiedy w Gliwicach zapadna pierwsze wyroki o przeksztalcenie mieszkan. Ale niech mi ktoś powie czy te anomalie w społdzielniach dzieja sie tylko tu na Sląsku w Rudzie,Zabrzu czy w calym kraju. Bo ja tu na forum nie widze solidarnosci skrzywdzonych społdzielcow. A może każdy sobie rzepke skrobie! Naprawde nie ma w kraju  spraw w sądach i ludzie nie tocza podobnych batali o swoje mieszkania. Jestem bardzo ciekawy czy ta wyróżniona czwórka z Rudy nadal bedzie solidarna z calą grupa. Uważam,żę nie powinny przyjąc zaproszenia prezesa społdzielni zgodnie z zasada albo wszyscy albo nikt. Zycze wytrwałosci.