Apel do Posłów na Sejm RP

Quoted post

Kaczmarczyk Mirosław z Ostrowca Świętokrzyskiego

#33 Re: Re: Sluszne uwagi Korekty - #23

2012-09-22 16:13

#32: obserwator - Re: Sluszne uwagi Korekty - #23

Nasi mieszkańcy wychodzą z założenia,że co to da?Stają pod blokiem i mówią:"złodzieje""okradają nas" itd. itp.Znają to Ci co tam mieszkają. Ale w Ostrowcu jest 70 tyś.mieszkańców a podpisało się 11 osób może ktoś anonimowo jeszcze.O czym to swiadczy?Proszę powiedzcie mi bo może mam za mało wykształcenia aby zrozumieć dlaczego ja płatnik boję się wykonawcy usługi powiedzieć nie i podpisać tą petycję?Hęęęęęęęęę?

Odpowiedzi


Gość

#37 Re: Re: Re: Sluszne uwagi Korekty - #23

2012-09-23 16:14:57

#33: Kaczmarczyk Mirosław z Ostrowca Świętokrzyskiego - Re: Re: Sluszne uwagi Korekty - #23

Brawo Mirku twój wpis swiadczy o twoim intelekcie i morale osobistym , Napewno nie jesteś osobą która musi się wstydzić  za swoje  działania.MYŚLĘ że POlaczki-niby wykształciuchy za worek żyta tobie  do pięt nie dorastają.A co do sąsiadów oni od wieków byli tresowani przez Wójta Pana i plebana  a ostatnio  przez prcowników najemnych preziów/ Leoncijów/ do

czapkowania.-to ich sens  życia bez analizy skutków.

REZO

#44 Re: Re: Re: Sluszne uwagi Korekty - #23

2012-09-26 09:34:40

#33: Kaczmarczyk Mirosław z Ostrowca Świętokrzyskiego - Re: Re: Sluszne uwagi Korekty - #23 

Ty się nie boisz, to widać. Ale sporo ludzi ma obawy. I trudno się dziwić, skoro kłopoty związane z próbą wyegzekwowaniem prawa ma tak wysoko postawiona osoba publiczna jak Minister Gowin. Wszystkich, którzy się obawiają zapewniamy, że ta strona nie wisi na polskim serwerze i dlatego do Waszych danych nie ma dostępu. Podpisujcie się  nie ujawniając swoich personaliów w internecie.