Uwolnijcie Chrystusa Króla

Quoted post

Gosc

#26 Kroluj nam Chryste

2012-09-23 23:02

A ja napisze tak zyjemy w czasach niesamowitego przyspieszenia technologi jak i przesto jestesmy doinformowani i ja mysle ze kazdy czytal Pismo Swiete i wie co jest napisane w Starym testamecie jak i w Nowym testamecie Kazdy przezywajac droge krzyzowa naszego Boga Zbawiciela rozwaza sobie gdzie ja wtedy moglem byc czy krzyczalem tak jak faryzeusze i uczeni w pismie czy bylem z tymi ktorzy zakladali korone hanby ciernie ,czy tam gdzie byl Piotr czy moze tam gdzie stala Matka naszego Zbawiciela I ja mysle ze nie z milosci zalozono korone cierni nie z milosci ukrzyzowano Pana Naszego Tak to wszystko musialo sie wypelnic , ale dzis jest dwudziestypierwszy wiek , tyle zla sie narobilo ,tyle matactwa wszedzie jest ze tylko Jezus Chrystus Krol krolow Pan panow jest tylko w stanie to zatrzymac i slusznie ktos napisal wczesniej ze Bog jest Krolem Wszech Swiata ,i bedzie Krolem danego Narodu jak ten Narud uzna za Krola. Ja mysle ze aktem milosci bedzie to ze naszego Boga Intronizujemy Korona godna nas dzieci dwudziestegopierwszego wieku korona milosci pozdrawiam Kroluj nam Chryste

Odpowiedzi

Porucznik

#27 Re: Kroluj nam Chryste

2012-09-24 12:36:48

#26: Gosc - Kroluj nam Chryste

Najpierw musimy uwolnić Króla z lochów - następnie walczyć bedziemy o GODNĄ KORONĘ I BERŁO DLA NASZEGO KRÓLA.

To oczywiste ze JEZUS CHRYSTUS JEST KRÓLEM WSZECHŚWIATA - ale pragnie ON być KRÓLEM NARODU POLSKIEGO

 

Czy znowu NIEBO MA SIĘ BŁAGAĆ O KRÓLOWANIE?

Matka Bożatyle lat PROSIŁA - i KRÓL TAKŻE MA JESZCZE LATA CZEKAĆ NA KORONĘ?

CZYZBY KRÓLOWI SIE NIE NALEŻAŁA?

CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI I WSZECHŚWIATA - OBIECANE JEST NAM LEPSZE JUTRO - wierzymy polityce która nas wprowadza w błąd - ZAUFAJMY I UWIERZMY CHRYSTUSOWI!