NIE dla zamknięcia Kafejki

Quoted post

Jankes

#15

2012-09-27 13:18

Witam czytajac Wasze komentarze dotyczace Kafejki i burmistrza robi mi sie Was zal... zadajecie sobie pytanie dlaczego? Kafejka nie jest zamykana przez wladze miasta, decyzje ta podjeli wlasciciele z roznych przyczyn... przyczyna jest np brak klientow czytajcie Was! Wiec najwieksze pretensje miejcie do samych siebie a nie do burmistrza. Sam jestem przeciwny zamykaniu, gdyz sam dorastalem i spedzalem Tam duzo czasu, ale nie mam za to pretensji do burmistrza tak jak Wy... wiec wypisywanie ze jest to wina burmistrza jest pomylka i zastsnowcie sie tak naprawde w czym lezy problem... poza tym od dawna chodzily ploty o zamknieciu i gdyby Wam tak bardzo zalezalo chodzilibyscie do Kafejki zeby ja ratowac...

Odpowiedzi

Lolus

#16 Re:

2012-09-28 11:51:00

#15: Jankes -

masz racje. jak chca to zamnka wlasciciele lokal, a jak nie to nie.. i to nie jest winna nikogo.. moze zamykaja bo teraz  w czasach swiatowego kryzysu Kafejka nie przynosi pieniedzy tylko same dlugi, a za wszystko trzeba zaplacic,zebyscie mogli przyjsc i pogadac pzy piwku, a moze im sie juz znudzilo prowadzenie owej dzialanosci... a moze.... mozna sobie gdybac co byl bylo gdyby...

Ta petycja chyba nie ma sensu.. bo skladacie ja do nie tych co potrzeba wladz.skoro tak naprawde nie piszecie o nie zamykaniu jej,ale nie ma podanego powodu zamkniecia...